• Головна
  • Скільки українці витрачають на утримання Кабміну
20:28, 19 листопада 2017 р.

Скільки українці витрачають на утримання Кабміну

Скільки українці витрачають на утримання Кабміну

 Кожному працевлаштованому українцю в 2017 році доведеться витратити 73 гривні на утримання Кабінету міністрів.

Сумарні витрати на Кабмін в цьому році складуть 1 мільярд 176 мільйонів гривень, які оплачуються за рахунок зібраних з 16 мільйонів 120 тисяч офіційно працевлаштованих українців податків, - інформує Finance.ua.

Майже 493 мільйони з цієї суми уряд витратить на обслуговування і забезпечення діяльності Кабміну, а витрати на фінансове, матеріально-технічне та господарське забезпечення складуть близько 250 мільйонів.

Наступна за обсягами стаття витрат припадає на систему електронного управління – загальні витрати разом з Національною програмою інформатизації складають близько 112 мільйонів гривень. При цьому 21 мільйон у цьому році Кабмін витратить на розвиток системи електронного управління.

Що стосується інформаційного наповнення та підтримки єдиного порталу органів влади, то витрати на нього в 2017 році складуть вельми скромну суму – 300 тисяч гривень. Що стосується утримання будівель уряду, а до них відносяться безпосередньо Будинок уряду та інші міністерства та адмінбудівлі, то на ці цілі в 2017 році витратять 65,4 мільйона гривень.

Окремою статтею видатків йдуть також капітальні ремонти урядових будівель: на них у цьому році витратять 57,5 мільйона і ще на 11,2 мільйона закуплять обладнання і предметів довгострокового користування.

Досить цікаві і дані по реалізацію програми реформи держуправління, на яку витратять 28,7 мільйона гривень, а працювати над нею будуть 186 осіб. При цьому середньомісячні витрати на одного задіяного в реформі за паспортами складають 85 тисяч гривень, а обладнання одного робочого місця обходиться в 46 тисяч гривень. 

Отже реформу доведеться «махнути» за місяць з гаком або потім сидіти на бобах. Ще 47,2 мільйона уряд витратить на утримання і обслуговування свого автопарку, в якому налічується 117 машин.

Крім того, на закордонні візити українських делегацій та працівників органів влади в 2017 витратять 22,3 мільйона гривень. Загалом планових візитів буде близько 220, а всього за кордоном побуває майже 760 чиновників.

Що стосується висвітлення роботи уряду, то витрати на комунікацію з громадськістю та ЗМІ в цьому році складуть досить скромну суму в 1,3 мільйона гривень, або 3,6 тисячі на кожен з 350 запланованих заходів. Що стосується витрат на випуск урядової газети «Урядовий кур’єр», то вона коштуватиме бюджету 8,4 мільйона за рік.

Детальніше про витрати на діяльність уряду – в інфографіках «Слова і Справи».

Скільки українці витрачають на утримання Кабміну, фото-1
Скільки українці витрачають на утримання Кабміну, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кабмін #витрати #утримання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...