• Головна
  • Бізнес-порадник: ефективне управління людьми
ПОРАДИ
19:30, 20 листопада 2017 р.

Бізнес-порадник: ефективне управління людьми

ПОРАДИ
Бізнес-порадник: ефективне управління людьми

Знання ефективного управління людьми може стати вирішальним чинником у будь-яких відносинах, тож навчитися цій науці дуже корисно.

У багатьох людей є вроджена здатність до управління людьми, а іншим цьому мистецтву потрібно вчитися довгий час, щоб домогтися успіху в кар'єрі чи особистих відносинах.

Власкор 0332 створив підбірку з книг та відео, яка допоможе кожному знайти свої сильні та слабкі сторони та розкрити власний потенціал.

1. "Бути босом — легко. Бувай, неефективний менеджменте!"
Брюс Тулґен
164 грн.

Бізнес-порадник: ефективне управління людьми, фото-1

Бути босом — для когось мрія чи мета, а для когось постійний тиск і тягар відповідальності. Адже хороший бос має постійно спілкуватися з підлеглими, ставити їм завдання, роз’яснювати очікування, вимагати звітів, оцінювати якість роботи, винагороджувати й карати — тобто керувати, керувати, керувати. Як же знайти для цього час? Де набратися відваги для розмов про найдрбніші деталі роботи з працівниками сам на сам? Із чого почати? Ця книжка — справжній майстер-клас для керівника.

2. "Мудакам тут е місце. Як вижити в офісних джунглях"
Роберт Саттон
181,10 грн.

Бізнес-порадник: ефективне управління людьми, фото-2

Хто такі мудаки і що вони роблять на вашій роботі Як виявити мудака і поставити його на місце Саттон наводить результати досліджень, які свідчать про те, що мудаки на робочу місці не просто принижують колег, негативно впливають на їхню самооцінку, а ще й приносять компанії фінансові збитки. Як запровадити правило «Мудакам тут не місце» у вашій компанії і як самому не перетворитися на покидька — просто і лаконічно розповість автор.

3.  "Ідеальний керівник. Чому ним неможливо стати"
Іцхак Адізес
175, 50 грн.

Бізнес-порадник: ефективне управління людьми, фото-3

Ідеального керівника в природі просто не існує. Адже одна людина насправді не може впоратися з таким складним процесом, як менеджмент. Успіх вимагає поєднання певних якостей, які часто зовсім несумісні. Але можна й потрібно створити команду, кожен учасник якої доповнюватиме один одного в стилях управління.

4. "Мова вашого тіла формує вас"
Емі Кадді

Емі Кадді демонструє, як "сильні пози" - коли ви всім своїм виглядом випромінюєте впевненість, навіть якщо насправді так не почуваєтесь - можуть змінювати ваші шанси на успіх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Порадник #управління #менеджмент #керівник
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...