• Головна
  • Скільки виплатять сім'ям загиблих і поранених військових
09:04, 22 листопада 2017 р.

Скільки виплатять сім'ям загиблих і поранених військових

Слово і Діло з’ясувало, як зміняться одноразові грошові виплати військовим та учасникам АТО, а також їхнім сім’ям у разі поранення чи смерті.

Слово і Діло з’ясувало, як зміняться одноразові грошові виплати військовим та учасникам АТО, а також їхнім сім’ям у разі поранення чи смерті.

До 1 грудня уряд планує збільшити одноразову грошову допомогу військовослужбовцям та їхнім родинам, у зв’язку з плановим збільшенням розміру прожиткового мінімуму, - пише Слово і Діло.

Так, у випадку смерті військовослужбовця під час виконання службових обов’язків його родина, яка до 15 листопада 2017 року могла отримати одноразову грошову допомогу в розмірі 500 прожиткових мінімумів (тобто 842 тис. грн), тепер отримає компенсацію в розмірі 750 прожиткових мінімумів (себто 1,263 млн грн), а з 1 грудня цього року, коли прожитковий мінімум офіційно зросте – 1,321 млн грн.

Якщо військовослужбовець загинув не під час виконання своїх безпосередніх обов’язків, але під час проходження служби (в результаті хвороби чи нещасного випадку), його рідні наразі можуть розраховувати на разову компенсацію в розмірі 842 тис. грн (на відміну від пепереднього пункту, розмір виплат не змінився), а з 1 грудня – 881 тис. грн.

Інвалідність I групи, отримана під час служби, є підставою для виплати військовослужбовцю разової допомоги в розмірі 673,6 тис грн (до 15 листопада вона становила 421 тис. грн), а починаючи з останнього місяця року – 704,8 тис. грн.

Інвалідам II групи держава зараз готова разово виплатити 505,2 тис. грн (до 15 листопада йшлося про суму в 336,8 тис. грн), а в грудні цього року – 528,6 тис. грн. Щодо військових, які на службі стали інвалідами III групи, їм держава зобов’язана одноразово виплатити 421 тис. грн (до 15 листопада це були 252,6 тис. грн), з наступного місяця у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму йтиметься вже про 440,5 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виплати #військослужбовці #АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...