• Головна
 • Як до Нового року заробити на прокаті одягу
17:32, 24 листопада 2017 р.

Як до Нового року заробити на прокаті одягу

Як до Нового року заробити на прокаті одягу

Новорічні свята вже на носі. Можна зробити новорічний look з підручних матеріалів, але ж можна не витрачати дорогоцінний передсвятковий час і звернутися в спеціалізовану службу прокату костюмів. Успішні підприємці, не витрачаючи час, поспішають скористатися бізнес-ідеєю про відкриття служби прокату святкових та карнавальних костюмів.

Тому ми розповімо, як організувати таку справу до Нового року.

Коли ідея є, можна взятися за реалізацію

Бізнес-проект прокату карнавальних костюмів в першу чергу потребує великих інвестицій, які окупляться не відразу.

Почати роботу в сфері прокату карнавальних костюмів слід з детального продумування і пошуку складових цього бізнесу:

 • новорічні костюми;
 • приміщення;
 • стартовий капітал;
 • реклама.

Існує 3 способи дістати карнавальні костюми і постійно освіжати їх асортимент:

1. Купити готові карнавальні костюми - найпростіше рішення проблеми. Але так втрачається його унікальність - не виключено, що точно такий костюм снігової королеви купить у цього постачальника і ваш конкурент. А клієнт, який на святі був точно в такому ж костюмі, як і його друг, навряд чи вже повернеться в службу з «костюмами як у всіх»;

2. Замовити одяг для маскараду. Не виключено, що забезпечення свого підприємства костюмами таким способом обійдеться дешевше, ніж оптова купівля костюмів. Ще однією перевагою стане оригінальність готових костюмів;

3. Зшити костюми своїми руками або руками найнятих дизайнерів, кравців і швачок. Спочатку може налякати вартість послуг персоналу і оренди додаткового приміщення для пошиття костюмів, але інвестиції окупляться найближчим часом, оскільки Ви гарантовано:

 • отримаєте оригінальні костюми, які буде здавати в оренду тільки ваша служба;
 • повністю позбавлені затримок з виконанням роботи, які часто бувають у ательє;
 • зможете здавати свої костюми в оренду іншим підприємцям;
 • зможете постійно оновлювати асортимент костюмів, орієнтуючись на нові тренди.

Звичайно, вибір способу придбання карнавальних костюмів повністю лежить на підприємця, але наша порада - інвестувати в розвиток, і постійно стежити за бажаннями клієнта.

Костюми знайдені, і тепер потрібно подумати про умови ведення бізнесу

Місце майбутнього магазину має величезне значення - адже велика прохідність місця гарантує багато клієнтів. Бажано шукати приміщення або в бізнес або центральних районах міста (цільова аудиторія - офісні працівники, студенти), або в спальних районах (цільова аудиторія – мешканці районів). Для магазину-прокату карнавальних костюмів потрібно невелике світле приміщення з максимальною площею до 50 кв. метрів. Додатково, магазин слід обладнати спеціальними стелажами для карнавальних костюмів, які можна замовити в будь-якому магазині меблів або меблевій майстерні.

Канал реклами (телебачення, транспорт, сайт) повністю залежить від потенційної цільової аудиторії. Наприклад, якщо потенційні споживачі - це молодь, то реклама прокату карнавальних костюмів в інтернеті і соціальних мережах гарантовано приведе в магазин велику кількість покупців.

Ціна прокату за добу залежить від витрат на оренду магазину, зарплати працівникам. Але все ж, перед початком слід вивчити потенційних споживачів і їх фінансові можливості. Не кожна людина може заплатити значну суму навіть за ексклюзивний костюм. Можливо, варто пошити малий асортимент костюмів з якісної тканини - вони окупляться швидше.

У Луцьку ціна оренди найдешевшого карнавального костюму, в середньому, 140 грн. "Все залежить від розміру і скільки разів костюм був у прокаті", - стверджує одна з власниць пункту прокату карнавальних костюмів у Луцьку. "Нова сукня - найдорожча. На наступний рік ціна, практично, у 2 рази менша. В середньому, щоб орендувати дитячий костюм, доведеться витратити 180 грн. Асортимент костюмів для дівчат значно більший, аніж для хлопчиків". Станом на сьогодні, 24 листопада, ведеться активний запис і бронювання нарядів до новорічних свят.

Тільки після організації всіх перерахованих етапів можна відкривати магазин, вішати гарну яскраву вивіску, і очікувати прибуток.

Заробіток і окупність «костюмного» бізнесу

Бізнес, побудований на оренді карнавальних костюмів, аж ніяк не сезонний, як багато хто думає. Сьогодні індустрія розваг пропонує щоденні тематичні вечірки, які передбачають зміну образу, в тому числі і костюма. Звичайно, найприбутковіший сезон - це осінь-зима (Хелоувін, Новий Рік з дитячими ранками і корпоративами).

Навесні і влітку влаштовується велика кількість тематичних фотосесій, домашніх і пляжних вечірок і просто святкувань, які також вимагають оригінальних нарядів. Так що про нерентабельність такого виду бізнесу, як прокат костюмів, не може бути й мови.

Умови і договір прокату костюмів

На початкових етапах організації бізнесу по прокату дуже важливо продумати всі можливі аспекти, від яких може залежати відносини між вами та клієнтами. Як правило, всі правила і пункти цих взаємин формують договір з надання послуг прокату костюмів.

Договір обов'язково повинен містити такі пункти:

 • Обов'язки сторін або умови оформлення договору. У цьому пункті слід обов'язково вказати імена сторін, термін дії договору, і позначити термін прокату костюма. Термін прокату становить від 1 до 3 календарних діб. Дуже важливим моментом є огляд клієнтом обраного костюма. Всі дефекти потрібно також вказати в договорі.
 • Вартість послуги. Тут важливо вказати, що крім оплати вартості оренди костюма, клієнт зобов'язується залишити заставу, який є гарантом виконання умов договору. Як правило, розмір застави становить половину повної вартості оренди.
 • Отримання товару - заповнюється за фактом отримання костюма. На цьому етапі костюм повторно оглядається власником і приймається рішення про виплату застави.
 • Контактні дані.

Прокат костюмів - це відмінний варіант для тих, хто цікавиться, як заробити на Новий рік. Безумовно, підприємцям-початківцям доведеться відпрацювати один сезон без прибутку, поки не окупляться всі вкладені кошти. Якщо Ви запасетесь терпінням, на наступний рік Ваш бізнес буде приносити пристойний стабільний дохід.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костюм #прокат #бізнес #Новийрік
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...