
20:49, 22 листопада 2017 р.
Лучанам відключать тепло через заборгованість

Опалювальний сезон під загрозою через споживачів, які невчасно платять за комунальні послуги.
У місті Луцьку нараховується 109 квартир, мешканці, яких заборгували підприємству понад 40 тис. гривень, - повідомляє прес-служба відомства.
Листи, попередження та претензії ДКП «Луцьктепло» залишаються без належного реагування, а їх борги лише зростають.
З метою недопущення нарощування чинної дебіторської заборгованості, створена комісія по відключенню квартир від системи теплопостачання. Комісія проводить організаційно-підготовчі роботи та незабаром розпочне свою роботу.
Для уникнення непорозумінь, мешканцям квартир та власникам нежитлових приміщень, які мають заборгованість за послуги з теплопостачання, рекомендують розрахуватись за отриману теплову енергію та гарячу воду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Будівельні пилососи: як обрати найкращу модель
Новини компаній
10:00
Вчора
22:31
11 липня
Як стати тестувальником з нуля у 2025
Новини компаній
13:00
10 липня
11:00
10 липня
live comments feed...