• Головна
  • Підпрацьовуємо: як луцькі вчителі шукають грошей на стороні
15:03, 23 листопада 2017 р.

Підпрацьовуємо: як луцькі вчителі шукають грошей на стороні

Підпрацьовуємо: як луцькі вчителі шукають грошей на стороні

Власкор 0332 дізнався, як зазвичай підробляють місцеві педагоги.

Лучанка Олена Ярославівна – педагог з 10-річним стажем, яка, у вільний від основного місця роботи час, займається репетиторством.

«Це вигідно. За годину репетиторства беру не менше 60 гривень. Готую абітурієнтів до ЗНО, підтягую учнів, які відстають від програми. За моїми підрахунками, цей підробіток складає близько 30% від зарплати», - повідомила вчителька.

Зарплату вчителям збільшать втричі

Репетиторство – доволі поширена практика серед педагогів Луцька. Опитування учительського колективу засвідчило, що в будь-якій школі міста кожен 5-6 вчитель-предметник займається репетиторством.

«Серед колег не прийнято про це говорити, але всі про це знають. Зазвичай приватні заняття проводимо в себе вдома, зрідка відвідуємо житло учнів. Займаємося цим не з прихоті, а з потреби покращити фінансову ситуацію сім’ї»,  підсумувала лучанка.

Вчителям: якою буде надбавка за "престижність" у 2018 році

Клієнтська база репетитора зазвичай збільшується за рахунок рекомендаційної реклами. Між педагогами діє негласне правило: вчити учнів або зі свого класу, або з іншої школи, але не з класу своїх колег. Конкуренція між учителями створює умови для кращої якості репетиторства.

Чи стане сертифікація вчителів альтернативою атестації

Батьки учнів скаржаться на недобросовісне викладання предметів, через що доводиться звертатися до репетиторів.

«У моєму класі десь п’ята частина учнів, слабких у навчанні, ходить до репетитора. Випускники перед страхом ЗНО майже всі мають репетиторів. Образливо, коли погано засвоєний матеріал – це вина лише вчителя, а особистість школяра поза розглядом», – резонує Олена Ярославівна.

Вступникам: що треба знати про пробне ЗНО?

Найчастіше педагоги підробляють «торгівлею» своїх знань, щоб забезпечити себе та свої сім'ї. Безперечно, репетиторство забирає той вільний час, який педагог зміг приділити собі або своїм близьким, але це найшвидший спосіб до хоча б якоїсь фінансової стабільності.

Луцький вчитель у Нью-Йорку став провідним фотографом (ВІДЕО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підробіток #ЗНО #репетиторство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...