• «Металіст» програв «Волині» у Луцьку
09:41, 3 вересня 2012 р.

«Металіст» програв «Волині» у Луцьку

Луцька "Волинь" здобула перемогу над харківським "Металістом" з рахунком 2:1 у матчі восьмого туру української прем'єр-ліги.

На 18-й хвилині матчу "Металісту" вдалася результативна контратака. Вілліан Гомес скористався неточним пасом Шарпара, який перехопив м'яч і другим дотиком пробив у нижній кут воріт "Волині". Але лучани відігралися буквально через дві хвилини: Бікфалві дальнім ударом закрутив м'яч у ближній кут воріт "Металіста".

Переможний гол "Волинь" забила на кінець першого тайму. Пилипчук вирізав подачу з лівого флангу, а Суботіч випередив Торсільєрі і головою з близької відстані забив харків'янам другий м'яч.