21:10, 27 листопада 2017 р.
В Луцьку пройдуть вечори документального кіно
ХІV Мандрівний Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA та Книгарня «Є» проводять показ і обговорення кращих фільмів світової кінодокументалістики. Цікаво провести час, відвідавши вечори документального кіно, лучани зможуть із 27 листопада по 3 грудня.
Лучани і гості міста мають нагоду переглянути такі стрічки:
27.11 – 19:00
Природа мого серця (Фінляндія, Німеччина)
Фільм про пристрасть у стосунках людини із природою. Подорожуючи в нетрі Фінляндії, ми зустрічаємо ексцентричних людей, які присвятили своє життя природі. Вони одержимі покликом дикої природи, ідеєю про те, щоб бути її частиною, відчути спорідненість із дикими тваринами. З одного боку, природу треба захищати від впливу людини. З іншого, у нас є жага потрапити туди, де ніхто раніше не був. Щоб відновити зв’язок із природою, ми розраховуємо на технології, які віддаляють наше тіло від неї.
28.11 – 19:00
Домашні ігри (Великобританія, Україна. Франція)
Аліна Шилова, 20-річна киянка, котра професійно займається спортом. Однак обставини складаються неоднозначно: раптово помирає мати Аліни, і на руках у юної спортсменки лишаються маленькі брат і сестра – 6-річний Ренат і 7-річна Регіна. Аліна стає їм за матір. Її спортивна кар’єра на межі провалу. Уся їхня сім’я мешкає у тісній однокімнатній квартирі. Аліна хоче для брата і сестри кращого дитинства, ніж було у неї. Чи вистачить їй сили, аби впоратись з усіма труднощами? Як виграти матч свого життя, коли можливості і обставини проти тебе?
У пошуках кращої долі (Німеччина)
У цьому фільмі зображено життя трьох заробітчан: 1) будівельника з Болгарії, котрий живе на вулицях Франкфурта, збираючи пляшки задля грошей на прожиття; 2) жінки з Румунії, котра живе разом із доньками і щодня йде на пошуки роботи; 3) пенсіонера із Болгарії – водія вантажівки, котрий живе на трасі протягом чотирьох місяців, щоб підтримувати сім’ю вдома. Життя похмуро-монотонне, відірване від суспільства, але вони все одно сподіваються на краще життя.
Я не тутешня (Литва, Чилі)
Хосебе (88 років) мешкає у будинку для літніх людей у Чилі. У неї є манія – знати, звідки родом решта її літніх співмешканців. Усі кажуть їй, що вони чилійці, а не іспанці, як вона. Хосебе постійно думає про свою молодість у Країні Басків. Після року життя тут їй важко згадати, що вона у будинку для літніх людей. Але після 70 років життя у Чилі вона досі живо пам’ятає свою батьківщину.
Фільм сповнений гумору і смутку водночас.
29.11 – 19:00
Народжені бути вільними (Великобританія, Росія)
Цей фільм – викривальне розслідування глобальної торгівлі дикими морськими ссавцями від трьох відважних журналісток-дайверок Ґаї, Тані та Юлії. Їхня подорож приводить нас до найвіддаленіших куточків Росії і вперше дозволяє глядачу побачити, як жахливо поводяться з китами, дельфінами та моржами, а також відкрити для себе корупцію, що пронизує цей жорстокий міжнародний бізнес.
30.11 – 19:00
Укриття (Україна)
Історія зоозахисника і доґхантера, які стикаються в невидимій війні за визначення поняття людяності в країні, де занадто часто громадяни змушені діяти замість уряду.
01.12 – 19:00
Intro (Росія)
Після смерті сина Юлія наче застигла. Вона не може з цим впоратись. Але вірить, що зустрінеться з тим, кого колись втратила.
В іншому світі (Польща)
У 40-річної Касі двоє дітей-підлітків, щасливий шлюб. Вона обімає посаду менеджера. Її життя чудово організоване, вона досягає успіху у будь-якій справі. Але одного дня вона дізнається, що вагітна дитиною з синдромом Дауна. У цей момент вона має вирішити: народити або зробити аборт. Але кожне з рішень призведе до драматичних наслідків і травм…
02.12 – 18:00
Щоденник (Україна)
Денису - 14. Він отримує двійки, рубається в Доту і шукає себе. “Щоденник - твоє обличчя”, - кажуть йому у школі. У відповідь він створює альтернативний відеощоденник, де відверто розмірковує про те, що дійсно турбує його. Ми - за лаштунками підліткового життя. Який він - шлях дорослішання?
Боротьба Джамали (Швеція)
Дуже особистий і потужний портрет талановитої жінки, а також пісні і виступу, які пролили всьому світові світло на історичні події депортації кримських татар і сучасну політичну ситуацію. Журналістка Елін Йонссон зафільмувала життя Джамали та її родини в Україні і Криму, змалювавши її трагічну сімейну історію та нинішню неспокійну ситуацію і складність становища кримських татар у наш час.
03.12 – 18:00
Dixie land (Україна)
Фільм Романа Бондарчука, арт-директора фестивалю Docudays UA, про дитячий оркестр під керівництвом Семена Ривкіна, без якого у Херсоні не відбувалося жодного свята.
Але дорослішання – невідворотнє. Раптом виявляється, що учитель – смертний, а в друга – свої плани на життя. Медалі й оркестрові інструменти виблискують на сонці, але кожна дитина має свою долю – з музикою чи без неї.
Фестиваль аполітичний і некомерційний.
Вхід на кіноперегляди та заходи фестивалю вільний!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:15
11 грудня
20:23
9 грудня
15:24
9 грудня
15:00
9 грудня
ТОП новини
live comments feed...