• Головна
  • Замовляйте таксі «Джокер» в онлайн-режимі
Новини компаній
15:00, 29 листопада 2017 р.

Замовляйте таксі «Джокер» в онлайн-режимі

Новини компаній
Замовляйте таксі «Джокер» в онлайн-режимі

Онлайн додаток - зручний і надійний сервіс служби таксі «Джокер»

Жителі Луцька можуть замовити таксі в режимі онлайн. Сервіс служби таксі «Джокер» надає клієнтам цілий ряд переваг і зручностей.

За поїздки на таксі розраховуйся бонусами! Для цього перш за все слід завантажити додаток через «PlayMarket» або «AppStore», ввівши в полі пошуку «Таксі 828». При завантаженні додатка обираєте місто, в якому хочете користуватися сервісом. За встановлення додатка ви отримаєте 10 гривень на бонусний рахунок.

Бонуси можна збирати у необмеженій кількості! Ви можете запросити друзів завантажити онлайн додаток. Якщо ваш друг приймає пропозицію, кожен з вас отримає 10 гривень на бонусний рахунок. Цими грішми можна розрахуватися за подальші поїздки. Коли викликаєте таксі через онлайн додаток, можете самі обрати послугу «Розрахунок бонусами». Якщо викликаєте таксі через телефон, також можете скористатися бонусами, але треба попередити про це диспетчера.

Замовляйте таксі «Джокер» в онлайн-режимі, фото-1

Не доведеться чекати на відповідь диспетчера! За допомогою електронного додатка ви можете самі дізнатися, чи є вільний автомобіль. Також самі зможете прослідкувати на електронній мапі міста, де знаходиться і через скільки часу прибуде замовлена вами машина.

Ви контролюєте все – бонуси, історію викликів! В онлайн додатку пасажир має усі дані щодо здійснених ним поїздок. Можна прослідкувати інформацію щодо вартості, кілометражу тощо. Це дає можливість повістю моніторити свої поїздки, витрати грошей, а також бонуси.

Замовляйте таксі «Джокер» в онлайн-режимі, фото-2

Онлайн додаток – це зручно і надійно! Окрім вищезазначених переваг, онлайн додатком особливо зручно користуватися, якщо знаходитеся улюдному місці, на святкуванні, де через шум, музику не зручно спілкуватися з диспетчером. Виклик таксі здійснюєте в онлайн режимі і отримуєте всі дані на мобільний пристрій.Онлайн додаток - це зручний і надійний сервісслужби таксі «Джокер».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#таксі_джокер #828 #таксі_луцьк #таксі_джокер_онлайн #додаток_таксі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...