• Головна
  • Волинян просять звітувати про доходи
10:24, 1 грудня 2017 р.

Волинян просять звітувати про доходи

Волинян просять звітувати про доходи

Громадяни, які мають у власності техніку, якою в період польових робіт надавали платні послуги з обробітку землі, зобов’язані задекларувати такі доходи у наступному 2018 році.

Декларувати доходи, з яких у попередньому році не було сплачено податків, громадян зобов’язує стаття 164 Податкового кодексу України, - інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

«Ми просимо громадян – власників сільськогосподарської техніки, не ігнорувати законодавчі вимоги та вже зараз спланувати подання декларації про доходи за 2017 рік у наступному році», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що саме сплачені кожним громадянином податки залежно від суми отриманих доходів – посильний індивідуальний фінансовий внесок у забезпечення стабільного розвитку громади та держави.

В ГУ ДФС у Волинській області рекомендують громадам планувати свої майбутні надходження з врахуванням суми сплачених податків потенційними декларантами.

Однак, вже сьогодні варто інформувати тих громадян, котрі отримали протягом 2017 року доходи, з яких не сплачено податків, про обов’язок у наступному році обов’язково відвідати Центри обслуговування платників та подати податкову декларацію, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Нагадаємо, що в Україні традиційно з 1 січня по 1 травня триває кампанія декларування доходів. У цей час громадяни, котрі в минулому році отримували доходи, з яких не було сплачено податок на доходи фізичних осіб, звітуються про такі доходи.

Саме завдяки деклараційній кампанії місцеві бюджети щороку отримують додаткові мільйонні надходження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Декларація #податок #Волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...