• Головна
  • Як залишатися продуктивним на віддаленій роботі
ПОРАДИ
12:39, 4 грудня 2017 р.

Як залишатися продуктивним на віддаленій роботі

ПОРАДИ
Як залишатися продуктивним на віддаленій роботі

Ніяких поїздок на роботу. Жодних робочих зборів. Ніякого дрес-коду. Дистанційна робота може здаватися мрією – поки не стають на заваді особисті зобов’язання і справи. Ці відволікаючі фактори легко ігнорувати в офісі, але вдома провести межу між особистим і професійним часом може бути важко. Навіть зробити кілька загрузок пральної машини протягом дня може видатися легким завданням – поки не виявиться, що Ви займаєтеся цією роботою пізно вночі. Зрештою, ніколи до кінця не зрозуміло, зайняті Ви чи вільні.

Про те, як зробити віддалену роботу продуктивнішою і такою, що приносить задоволення, йдеться на сайті "K.Fund Media".

Американська тренерка з тайм-менеджменту Елізабет Грейс Сондерс ділиться практичним досвідом.

1. Встановіть робочий час

Це може здатися дурістю, але якщо Ви хочете провести продуктивний робочий день, вдайте, що Ви працюєте не вдома. Перш ніж я стала тренером з управління часом, мій графік виглядав хаотично. Я не могла визначити час, який я мала провести за комп’ютером, часто планувала особисті зустрічі або виконувала доручення протягом дня.

Але ситуація серйозно змінилася, коли я встановила «робочі години» для роботи з дому (в мене це було приблизно з 9 ранку до 6 вечора в будні) і уточнила, що у цей час доречно робити, а що – ні.

Домашні справи, побутові проблеми і зустрічі з друзями слід перенести на час до або після роботи. Безсумнівно, я все одно відповім на дзвінок друга під час обідньої перерви, або ж, якщо треба терміново щось полагодити, я зроблю це протягом дня. Але це – виключення, а не правило. Встановивши межі, я не тільки визначила певний робочий час, а й з’ясувала, що можу спокійно зосередитися на особистих справах після роботи.

2. Розкладіть день по поличках, щоб досягти успіху

Максимізуйте ефективність свого часу вдома, структуруючи його інакше, ніж звичайний робочий день. Наприклад, якщо Ви працюєте вдома тільки один день на тиждень або вряди-годи, Ви можете зробити його днем ​​без зустрічей. Якщо Ви не можете повністю їх уникнути, виділіть принаймні пів дня для цілеспрямованої роботи. Виберіть час, який найкраще Вам підходить, на основі спланованих необхідних зустрічей та враховуючи, чи залишаться у Вас сили.

3. Встановіть кордони

Щоб Ваші потуги не були марними, окресліть ситуацію людям, які знаходяться поруч з вами в ті дні, коли Ви працюєте з дому, а також у звичайні дні, коли Ви вдома. Поясніть друзям, родичам і знайомим, що у ті дні, коли Ви працюєте віддалено, Ви не можете займатися не пов’язаною з роботою діяльністю.

Зазвичай, коли Ви встановлюєте певні правила і дотримуєтеся їх, люди розуміють Ваші обмеження, а не припускають, що Ви доступні.

У ситуаціях, коли до вас можуть прийти несподівані відвідувачі, Вам слід поводитись дипломатично.

Якщо забігла сусідка, приділіть розмові кілька хвилин, так само, як Ви поговорили б з колегою, який зупинився біля вашого столу. Але не пропонуйте сусідці випити кави або продовжити розмову. Замість цього використовуйте витончений прийом виходу на кшталт «Було так чудово з Вами поговорити, але мені потрібно закінчити певну роботу», а потім домовтесь про зустріч по закінченні роботи або у вихідні дні.

Коли Ви будете окреслювати свої кордони, не треба робити це таким тоном, наче Ви перепрошуєте. Дійсно дотримуйтеся кордонів, проявляючи таку саму повагу до свого часу, коли Ви працюєте з дому, як у разі, якби Ви були б у офісі.

Якщо Ви постійно будете спілкуватися і жити відповідно до цих правил, інші люди теж будуть їх дотримуватись, і у Вас з’явиться більше часу для цілеспрямованої роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#віддалена #робота #час
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...