![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
15:08, 4 грудня 2017 р.
Волинський поет здобув визначну премію (ВІДЕО)
Поету Павлу Коробчуку вручили премію імені Бориса Нечерди. Присудили її за збірку «Хвоя» ще у липні 2017 року, а отримав її він лише тепер, транслює канал 12.
Павло Коробчук каже: “Це книжка “Хвоя”, яка вийшла у видавництві “Старого Лева” на початку цього року. У ній три основні теми – війна, любов та умиротворення. Мудрість та заспокоєння як, власне, один із символів “Хвої” для мене. Я вже з цією книжкою об’їздив понад 20 міст з презентаціями, фестивалі різні.”
Поет зізнається, що для нього ця премія має неабияке значення, адже серед минулорічних лауреатів – його кумири. Престижну нагороду організовує ліга українських меценатів, редакція одного зі столичних журналів та Одеська організація Національної спілки письменників України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...