• Головна
  • Денний сон - користь для Вашого самопочуття
19:02, 5 грудня 2017 р.

Денний сон - користь для Вашого самопочуття

Денний сон - користь для Вашого самопочуття

Якщо ви знайдете можливість подрімати вдень, це може значно поліпшити Ваше життя.

Про це йдеться на сайті "ReWork".

Денний сон може поліпшити ваш настрій протягом усього дня.

Серотонін, який відповідає за відчуття щастя, вивільняється в великих кількостях, коли ви спите. Тому дрімота може різко збільшити кількість доступного серотоніну, що дозволить вам відчувати себе більш спокійно і впевнено. Доведено, що денний сон збільшує вашу здатність керувати інформацією. Дослідження встановило, що продуктивність знижується, якщо учасники працюють без перерви. Але якщо учасникам дослідження надана можливість півгодини подрімати, продуктивність значно зростала.

Денний сон може збільшити пильність.

Якщо розділити свій день на роботу і відпочинок, можна значно збільшити пильність. Як показало дослідження НАСА, спостерігається 100%-е збільшення пильності у людей, які дрімали 40 хвилин. Дослідження також показало, що 20-хвилинний денний сон може збільшити і бойову готовність. Ефект денного сну можна порівняти з вживанням 200 мг кофеїну.

Денний сон може різко збільшити креативність.

На прикладі художників, таких як Леонардо да Вінчі, які могли кілька разів подрімати протягом дня і зводили до мінімуму сон протягом ночі, можна стверджувати, що при такому способі життя різко зростає творчий потенціал. Це може бути пов’язано із загостренням відчуттів, які з’являються у людини, яка добре відпочила.

Хороший відпочинок сприяє загостренню пам’яті.

Робоча пам’ять необхідна у багатьох ситуаціях. Оперативна пам’ять більш ефективна, коли Ви добре відпочили. Денний сон може, навіть, допомогти зберегти спогади на довгий час.

Денний сон може допомогти загострити відчуття.

Якщо Ви дозволите своєму організму подрімати трохи протягом дня, це підвищить чуттєве сприйняття майже так само, як сон протягом всієї ночі. Ви можете відчувати велику різницю в тому, як звучить музика або яка їжа на смак.

Денний сон допомагає регулювати фізіологічне здоров’я

В організмі людей, які позбавлені сну, спостерігається більш високий рівень кортизолу. Цей гормон пов’язаний зі стресом, і більш високий його рівень може привести до пошкодження імунної системи або зниження рівня інших необхідних організму гормонів. Дрімота дозволяє вашому організму активувати гормони росту, які інактивують кортизол, знижуючи рівень фізіологічного стресу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#денний #сон #користь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...