• Головна
  • Наскільки банківські проценти волинян збагатили бюджет
09:18, 9 грудня 2017 р.

Наскільки банківські проценти волинян збагатили бюджет

Наскільки банківські проценти волинян збагатили бюджет

За підсумками січня - листопада 2017року вкладники банків на Волині  до бюджетів усіх рівнів сплатили 17,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.

Таким чином, банківські проценти волинян збагатили бюджет вагомим фінансовим ресурсом, - повідомляють на сайті ГУ ДФС у Волинській області.

В Головному управлінні ДФС у Волинській області зазначають, що перераховувати в бюджет суму ПДФО закон зобов’язує саме банківську установу.

Отож, громадянам, котрі мають вклади у банках, не треба додатково подавати декларацію про доходи. У цьому випадку громадяни – власники депозитних вкладів не виступають податковими агентами та не зобов’язані окремо подавати жодних звітних документів.

Про нарахування та утримання податку повинен потурбуватися банк, - наголошують в ГУ ДФС Волині.

Нагадаємо, що розміщення коштів на депозитному рахунку, як і решта пасивних доходів, підлягають оподаткуванню відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», який набрав чинності з 01 січня 2015 року. Згідно з п.п. 164.2.8 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України пасивні доходи (крім зазначених у п.п. 165.1.41 п. 165.1 ст. 165 ПКУ) включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку.

Волиняни сплатили понад 5 мільярдів гривень податків

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Волинь #вкладник #банк #податок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...