• Головна
  • Що буде з акцизами на цигарки у 2018 році
18:19, 9 грудня 2017 р.

Що буде з акцизами на цигарки у 2018 році

Що буде з акцизами на цигарки у 2018 році

Верховна Рада прийняла законопроект № 6776-д про внесення правок до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році.

Про це повідомляє Обозреватель.

Законопроектом передбачається поступове (до 2025 року) підвищення специфічних ставок акцизного податку на тютюнові вироби та мінімального акцизного податкового зобов'язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів, а саме в 2018 році - на 29,7 %, а в наступні роки - на 20 % до рівня, еквівалентного EUR 90 євро за 1 тис. штук.

При цьому зараз мінімальне податкове зобов'язання для сигарет в Україні становить EUR20 (596,05 грн) за 1 тисячу штук.

Даний законопроект також передбачає збільшення ставок екологічного податку на 11,2 %, рентної плати (крім видобутку корисних копалин) - на 16,8 %. Однак не передбачається збільшення акцизу на горілчані напої, кріплені вина, солодове пиво, а також збільшення ставок рентної плати за користування радіочастотним ресурсом.

За словами глави комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної, до другого читання законопроекту було запропоновано ряд змін.

"Комітет пропонує врахувати до другого читання ряд новацій, які спрямовані на вдосконалення податкових норм і норм інших законів щодо окремих податків для стимулювання бізнесу, поліпшення інвестиційної привабливості держави, а також лібералізації умов ведення бізнесу. Крім того, пропонуємо ввести норми щодо захисту прав платників податків і посилення відповідальності посадових осіб контролюючих органів за порушення їх прав", - розповіла Южаніна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Цигарки #акциз
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...