• Головна
  • Школярам: безкоштовні IT-можливості
15:37, 11 грудня 2017 р.

Школярам: безкоштовні IT-можливості

Школярам: безкоштовні IT-можливості

IT-cфера стає все популярнішою серед молоді, що й не дивно знання основ програмування на сьогодні високо оплачуються та й потрібні майже у кожній галузі.

Журналіст 0332 створив підбірку онлайн-курсів, з якими можна вивчати мову програмування просто вдома та ще й безкоштовно:

1.Основи програмування

Вік: з 13 років
Напрями навчання: Python
Тривалість: 8 тижнів

Так склалося, що ми живемо в XXI-му столітті, а професія програміста досі є екзотичною та незрозумілою для більшої частини суспільства, подібно до ролі шамана для наших пращурів. Метою масового онлайн-курсу "Основи програмування" є, насамперед, розвіяти цей міф і показати всім охочим як працює персональний комп'ютер і що таке програмування.Під час курсу Ви ознайомитеся з історією персональних комп'ютерів, засвоїте поняття алгоритму та навчитеся створювати нескладні комп'ютерні програми сучасною мовою програмування Python.

2. Алгоритми і проекти Scratch

Вік: від 10 років
Напрямки навчання: Scratch
Тривалість: необмежено

Курс складається з коротких яскравих відео, інтерактивних завдань та цікавих проектів. Щоб пояснити матеріал максимально просто та зрозуміло, викладач курсу залучила до його створення учнів старших класів, які, як ніхто інший, знають як це – розбиратися з програмуванням вперше.Навчальні матеріали розбиті на 4 модулі, в кожному по 3 уроки.

3. Code Club Ukraine

Вік: 9-11 років
Напрями навчання: Scratch, Hard Scratch, HTML і CSS, Python
Тривалість: 1 рік

Програма має 4 рівні, кожен з яких складніший за попередній і містить набір проектів та завдань. На перших двох рівнях (Term 1 і 2) вчать основ програмування на базі мови Scratch. Третій рівень (Term 3) присвячено вивченню базових понять HTML і CSS. На четвертому рівні ознайомлюють з мовою Python.

Виконуючи завдання, можна не лише набувати знань і практичних навичок, але і вчитись використовувати уяву в проектах. Після цієї школи учні матимуть уміння, потрібні для створення комп’ютерних ігор, мультфільмів та веб-сайтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мова #програмування #можливості #курс #онлайн
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...