• Головна
  • Рейтинг прозорості міст: Луцьк на 11 місці
09:33, 16 грудня 2017 р.

Рейтинг прозорості міст: Луцьк на 11 місці

Рейтинг прозорості міст: Луцьк на 11 місці

15 грудня представники Луцької міської ради взяли участь у презентації міст Волинської області: Луцька, Ковеля та Володимира-Волинського у рейтингу прозорості 100 міст України. Про це повідомили у Луцькій міській раді.

Команда аналітиків Transparency International Україна спільно з Інститутом політичної освіти вибудувала рейтинг міст за 91 показником у 13 сферах, зокрема, бюджетуванні, землекористуванні, кадровій політиці, закупівлях, наявності онлайн-послуг та інших.

У рейтингу прозорості сотні найбільших міст України місто Луцьк посіло 11 місце й отримало 44,16 балів зі ста можливих, а Ковель та Володимир-Волинський зайняли 27 та 31 позиції рейтингу.

Катерина Цибенко, керівник напрямку Transparency International Україна «Прозорі міста» у своєму виступі відзначила, що середній показник рівня прозорості міст по Україні близько 30 балів, отже, Луцьк має досить непогані показники і за окремими з них є прикладом для міст не лише області, а й України. 

Начальник загального відділу міської ради Надія Бортнік звернула увагу, що з часу проведення рейтингу окремі показники вже поліпшились, а деякі не були враховані, через складнощі з пошуковою системою на діючому офіційному сайті міської ради і повідомила присутнім, що в Луцькій міській раді діє тестова версія нового сайту, який буде зручним та доступним для користувачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк #рейтингпрозорості #міст
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...