![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
16:50, 16 грудня 2017 р.
Завтра у Луцьку - забіг Миколаїв
![Завтра у Луцьку - забіг Миколаїв Завтра у Луцьку - забіг Миколаїв](/dist-assets/images/cap.jpg)
Порт City та спортивний клуб «Лучеськ» за підтримки компанії «Дмитрук» та гіпермаркету «Там Там» вдруге організовують забіг святих Миколаїв. Захід відбудеться 17 грудня, а усі зібрані кошти передадуть у навчально-реабілітаційний центр (колишня школа №8), де навчаються дітки з особливими потребами.
Усіх охочих цікаво й весело провести час, а також долучитися до благодійності запрошують на 11 годину до торгово-розважального центру для реєстрації.
Під час забігу дорослі та діти подолають дистанції у 7 км, 2 км, 500 м, 200 м та 100 м. Діти, що братимуть участь у повноцінних тематичних новорічних костюмах гарантовано отримають подарунок.
Окрім того, діятиме безпрограшна лотерея. Партнер проекту магазин «Фокстрот» дарує неймовірно багато призів. Учасники можуть виграти: праски, мультиварки, блендери, міксери, чайники та плойки. Також подарунки чекають й від магазину «АЛЛО», зокрема один щасливець отримає героборд! Переможці забігу отримають грошові сертифікати.
Учасники допускаються до змагання за умови належної і своєчасної реєстрації. Реєстрація можлива і на на сайті. Кількість місць – обмежена.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...