• Головна
  • Програмісту: як зрозуміти, що на тебе чекає
17:45, 20 грудня 2017 р.

Програмісту: як зрозуміти, що на тебе чекає

Програмісту: як зрозуміти, що на тебе чекає

Вибір професії – важливий крок у житті кожної людини, адже він програмує її майбутнє. Якщо ви вирішили своє життя поєднати з програмуванням, то повинні зважати і на труднощі професійного вдосконалення. Адже ваш професіоналізм – гарантія вашої фінансової стабільності та добробуту.

Якщо період піднесення від ознайомлення з азами програмування позаду, то наступає період практичного втілення своїх знань. Це важкий період пошуку, адже потрібно обрати один напрямок із безлічі можливих. Новачкам тут не завадить скористатися кількома практичними порадами:

- Оберіть мову програмування;

Серед великого вибору мов обирайте ту, котра може втілити ваші творчі ідеї.

«На сьогоднішній день найрозповсюдженою мовою є JavaScript», - підкреслює регіональний менеджер Circle Web Academy в Луцьку Олександр Пилипчак.

Обирайте доступний вам напрям програмування;

Для того щоб програмувати, вам на початку буде потрібен комп’ютер, браузер та інтернет. Це доступне кожному. Наступний крок – обрання виду програмування.

«На сучасному етапі WEB програмування - один з найперспективніших напрямків для програміста-початківця. WEB програмування - це набір навичок і методик для створення й підтримки сайтів в Інтернеті. Крім цього, цей вид програмування вкрай затребуваний на ринку праці. Навіть після вивчення його основ можна спробувати себе в якості фрілансера (найманого робітника на один проект) або навіть влаштуватися на постійне місце роботи в одну з декількох десятків веб-груп у Луцьку», - запевняє експерт

- Не соромтеся працювати в парі;

Інша пара очей побачить ваші недопрацювання швидше, ніж ви. Не соромтеся похибок, вони шліфують ваше вміння. Однак сконцентруйтесь на бажаному результаті і прямуйте до мети.

«Програмування – робота нелегка, але досить творча. Від програмістів вимагають терпіння, уваги до деталей, бути креативними, концентрації та уміння виконувати завдання в термін. Врешті-решт, до цього має лежати душа», - підкреслює Олександр Пилипчук.

Читайте багато чужого коду;

Звертайте увагу на те, як інші будують свої кодові шаблони. Аналізуйте їх побудову, збагніть, чому написано так, а не інакше.

Постійно удосконалюйте свої навики;

Програмування – це постійна практика, тому практикуйтесь щодня. Працюйте та удосконалюйте своє вміння не цураючись рутинної роботи, яка загартовує витривалість.

«Уміння працювати з мовою програмування дисциплінує у повсякденному житті, дає змогу до нестандартного способу вирішення проблем, тому кожен хто вирішить змінити своє життя і почати творити у сфері ІТ не пошкодує», - підсумовує експерт.

Однак врахуйте одну особливість – програміст повинен рости завжди, досконалості не має меж. Окрім того новітні технології постійно удосконалюються, а програмісту потрібно йти у ногу з часом. Ваш високий рівень професіоналізму гарантує вам достаток та кар’єрний ріст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#професія #програмування #вибір
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...