• Головна
  • Опитування: більшість українців – щасливі
08:54, 21 грудня 2017 р.

Опитування: більшість українців – щасливі

У 2017 році ствердно на пряме запитання "Чи вважаєте ви себе щасливим ?" відповіли 53% українців, свідчать данні опитування КМІС.

Як зазначають соціологи, війна не позначилася суттєво на рівні щастя населення України, у 2013 році 58% вважали себе щасливими, а у 2015 – 59%. Про це повідомляє «ZN.UA».

Зараз рівень щастя дещо знизився, але детальний аналіз показав, що це відбулося за рахунок тих зон, в яких люди безпосередньо переживають війну, респонденти в інших регіонах України в основному такі ж щасливі, як і перед війною", - йдеться в повідомленні.

Тим часом, українці найбільше довіряють своєму оточенню, звичайним людям, волонтерам, армії і церкві. А  серед соціальних інституцій найнижчий рівень довіри до Верховної Ради. Їй довіряють всього 7% громадян, не довіряють - 79%. Далі за цими показниками йдуть російські ЗМІ, український суд, уряд, великий бізнес, президент.

Останнє опитування КМІС Омнібус було проведене з 2 по 14 грудня 2017 року серед 2039 респондентів по всій Україні за виключенням окупованих територій. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#щастя #українці #опитування #КМІС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...