![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
12:10, 21 грудня 2017 р.
Новорічна спокуса: на Волині затримали крадія-лісоруба
![Новорічна спокуса: на Волині затримали крадія-лісоруба Новорічна спокуса: на Волині затримали крадія-лісоруба](/dist-assets/images/cap.jpg)
Учора, 30-річний волинянин у лісовому масиві незаконно зрубав дві сосни. Деревину правоохоронці вилучили. За фактом незаконної порубки триває перевірка, повідомляють у секторі комунікації поліції Волинської області.
Опівдні до Ківерцівського відділу поліції надійшло повідомлення від співробітника Цуманського ліового господарства, про те, що в лісі поблизу села Башлики Ківерцівського району невідомий займається незаконною вирубкою лісу.
Поліцейські встановили, що дерева самовільно зрубав раніше судимий 30-річний житель Ківерцівського району. Зрубані сосни вилучили. Триває перевірка.
Нагадаємо, що у період передноворічних свят легальність ялинок та сосен можна перевірити через мобільний додаток. Також можна перевірити легальність ялинки на сайті. У випадку, якщо інформація відсутня – це може свідчити, про сумнівне походження ялинки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...