• Головна
  • Луцьк. Рейтинг «розпіарених» кандидатів
09:55, 11 вересня 2012 р.

Луцьк. Рейтинг «розпіарених» кандидатів

Найбільш «розпіареним» у волинських засобах масової інформації виявився кандидат у народні депутати по мажоритарному округу № 22 у Луцьку Ігор Палиця. 

Про це йдеться у серпневому звіті медіа-моніторингу регіональних засобів масової комунікації на наявність «джинси», – повідомила IA ZIK координатор Волинського прес-клубу Богдана Стельмах. 

«Виборча кампанія на Волині ще до початку її офіційного старту набрала виразного маніпулятивного забарвлення. Використовуючи різноманітні технології, політичні партії і політики не оминають своєю увагою і місцеві медіа, які на сьогодні є одним із основних джерел донесення інформації до потенційного виборця», – повідомила Богдана Стельмах. 

З метою вивчення ситуації щодо використання медіа-маніпуляцій суб’єктами виборчого процесу і дотримання професійних стандартів журналістики, у серпні 2012 року Волинський прес-клуб розпочав медіа-моніторинг регіональних засобів масової комунікації. Загалом було проаналізовано 185 публікацій на виборчу тематику в друкованих виданнях, 110 випусків новин на телебаченні і 138 на радіо, 194 повідомлення в інтернет-виданнях. 

Найбільш «розпіареним» у волинських засобах масової інформації виявився кандидат у народні депутати по мажоритарному округу № 22 у Луцьку Ігор Палиця. Саме з його іменем та однойменним благодійним фондом пов’язані «джинсові» та рекламні матеріали. Значно менше уваги (поодинокі публікації та інформаційні повідомлення) засобами масової комунікації приділено Степану Івахіву та Ігореві Єремєєву, Об’єднаній опозиції «За Батьківщину», партіям «Удар» і «Свобода». 

Нагадаємо, що одними з основних критеріїв дотримання професійних стандартів журналістики є наявність у матеріалі балансу думок/точок зору, достовірність інформації (посилання на джерела) та повнота поданих фактів. Якщо ж інформація має виразний рекламний характер, вона має бути відповідно маркована (позначена зірочкою * або іншим маркувальним знаком або розміщена в рубриці «Політична реклама»).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...