![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
11:00, 24 грудня 2017 р.
Лучани обгороджують городи рибацькими сітками
Інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради продовжують відновлювати благоустрій у місті. На минулому тижні зносили дерев'яні сараї, демонтували металеві конструкції, що встановлені незаконно, розбирали завали мотлоху, боролися з обклеювачами міста рекламою.
Натрапили і на курйози. Мешканці проспекту Волі 58 та 60 обгородили свої прибудинкові городи рибацькими сітками. Окрім рибалок, як жартують муніципали, там проживають ще й столяри, бо паркани були зроблені з віконних рам та дверей, з яких навіть не вийняли скло. Довершував картину колючий дріт.
![Лучани обгороджують городи рибацькими сітками, фото-1 Лучани обгороджують городи рибацькими сітками, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...