![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
10:45, 26 грудня 2017 р.
У грудні на Волині втопилося 4 людини
![У грудні на Волині втопилося 4 людини У грудні на Волині втопилося 4 людини](/dist-assets/images/cap.jpg)
Протягом грудня 2017 року на волинських водоймах втопилося 4 людини.
Про це під час оперативної наради у Волинській ОДА 26 грудня повідомив очільник Управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук, - пише Волинь Post.
Посадовець розповів, що від початку року на Волині у водоймах втопилося півсотні людей, з них – 6 дітей. Навіть попри те, що купальний сезон давно закінчився, люди продовжують гинути.
Так, протягом першого зимового місяця у водоймах області загинуло 4 людини. Грушовінчук нагадав, що у зимовий період варто не втрачати обережності – не варто переходити водойми тонким льодом тощо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...