• Головна
  • Туристична Україна: росіян-туристів замінили поляки
17:04, 26 грудня 2017 р.

Туристична Україна: росіян-туристів замінили поляки

Туристична Україна: росіян-туристів замінили поляки

Туроператори очікують збільшення потоку туристів на зимові свята.

Про це розповів директор Центру розвитку туризму в Україні Володимир Царук, - інформує Радіо Свобода.

Загалом, за його прогнозом, протягом двох святкових тижнів країною буде мандрувати близько півмільйона українців.

«Замість Росії до нас тепер приїжджають чимало тих же поляків, білорусів, тобто поступово іноземці до нас повертаються. Вже не говориться про безпеку, говориться про сервіс, і для них наші ціни і послуги абсолютно прийнятні», – стверджує Царук.

За словами керівника відділу реклами туристичного комплексу «Буковель» Володимира Юзюка, взимку на курорт приїздить близько 1,2 мільйона осіб, тоді як влітку – 350 тисяч. Він підтверджує слова Володимира Царука про те, що іноземних відпочивальників на українських об’єктах відпочинку стає все більше.

«Тільки за минулий рік ми приблизно рахуємо, що в нас потік іноземних туристів зріс мінімум на 50%, тобто вже зараз Минулого року кількість іноземних туристів відносно до місцевих була десь на рівні 15-18%. Ця тенденція продовжує збільшуватись», – стверджує Юзюк.

Як пояснює представник комплексу «Буковель», іноземців приваблює співвідношення ціни та якості, яке вигідно відрізняє український курорт від європейських.

«Коли ми говоримо з іноземними туристами і розпитуємо, чому ви саме до нас приїхали, а не на інший курорт в Румунії чи Словакії, вони кажуть: ну, у вас дуже хороша ціна. Співвідношення «ціна – якість» в «Буковелі» зараз на дуже високому рівні. Саме тому ми бачимо природній приріст іноземних туристів в Україні», – переконаний він.

В Україні є близько 10-12 гірськолижних курортів, які варті уваги відпочивальників.

«Після «Буковеля» – це «Славське», це «Драгобрат», куди їздить дуже багато молоді не тільки з України, але й з інших країн. В «Славському» зараз анонсували будівництво нового гірськолижного курорту на хребті Свердловець, і, якщо дійсно ці кошти будуть вкладені, то ми отримаємо ще один великий комплекс», – прогнозує експерт.

Це, на його думку, позитивна тенденція, адже що більше об’єктів туризму, то більша конкуренція та більше робочих місць для місцевого населення. Попри вже згадані проблеми з інфраструктурою, Царук відзначає, що транспортне сполучення потроху поліпшується.

«Те ж Закарпаття – сьогодні є прямий потяг. В містечко Рахів, де географічний центр Європи, ходять потяги з Києва, Харкова і буде запускатися прямий потяг з Одеси. А це знову ж таки сполучення з тим же «Буковелем», тому що цей потяг буде проходити через Ворохту», – зазначає він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#туризм #Буковель #курорти #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...