• Головна
  • Що чекає людство у рік Жовтого Собаки
09:00, 1 січня 2018 р.

Що чекає людство у рік Жовтого Собаки

Що чекає людство у рік Жовтого Собаки

Згідно зі східним календарем, 2018 рік буде роком Жовтого Земляного Собаки.

Рік Жовтого Земляного Собаки обіцяє бути стабільним, спокійним і мирним, - пише "Обозреватель".

Собака символізує вірність, відданість, чесність і мудрість. 2018 рік буде різним, але одне можна сказати напевно - цей рік стане позитивним для людства, в цілому.

ПИТАННЯ ЖИТЛА

Незважаючи на те, що Собака не прагне міняти свої житлові умови, наприклад, переїжджати з будки до прекрасного палацу, 2018 рік стане важливим для всіх тих, хто хоче змінити умови проживання. Собака зробить все для того, щоб ті, хто бажають поліпшити житлові умови або і взагалі змінити їх кардинально, досягли успіху.

ФІНАНСОВЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ

Собака буде протегувати всім тим, хто потребує поліпшення фінансового становища. Однак важливо пам'ятати - Собака не сприймає боргів і кредитів. Собака не терпить брехні і брудних грошей, тому буде сприяти всім тим, хто заробляє гроші своєю працею і прагне поліпшити своє фінансове становище. Багато хто може розраховувати на фінансову удачу, адже жовтий колір року заманить гроші.

Саме в цей рік роботодавці задумаються про підвищення зарплати працівникам і про легалізацію всіх доходів.

КАР'ЄРА

Собака - знатний кар'єрист. У 2018 році він буде прихильними до тих, хто захоче побудувати свою кар'єру, просунутися по кар'єрних сходах. Правда, варто пам'ятати, що собака не сприймає лицемірства і брехні, тому домагатися успіху на роботі доведеться тільки завдяки особистим якостям і чесно, що не менш важливо.

Дипломатичні, наполегливі і працелюбні люди зможуть добитися висот. Завдяки Собаці в колективах на роботі атмосфера стане дружною і комфортною. Собака не любить пліток і брехні, тому підступи і чутки розсіються.

Рік Собаки стане вдалим для представників інтелектуальних професій. Завдяки Собаці світ побачить приголомшливі відкриття та неймовірні проекти.

Також Собака сприяє успіху творчих людей. В цьому році всіх, хто захоплюється творчістю, чекає не просто успіх, а справжній фурор. Головне - пробувати, працювати і показувати свій талант. Скромність варто залишити в 2017 році.

Представникам інших професій теж варто привнести в свою роботу - творчість. Винахідливих особистостей, як і творчих, Собака буде оберігати щосили.

Більше гороскопів читайте за цим посиланням .

ЗДОРОВ'Я

Собака відрізняється міцним здоров'ям. У 2018 році вона буде сприяти тому, щоб ніхто зайвого не раз не чхав. Тому багато людей відчують себе краще, а здоров'я буде стабільним протягом усього року.

Єдине, що не сприймає Собака, це погані звички. Людям доведеться розпрощатися з алкоголізмом, курінням та іншими залежностями. Також Собака ненавидить карткові та інші азартні ігри на гроші. Собака змусить людей поміняти свої звички і почати вести здоровий спосіб життя.

Якщо в минулі роки ви ніяк не наважувалися скинути зайві кілограми і відмовитися, наприклад, від фастфуду або від цукру. то в 2018 році у вас це не тільки вийде, але і принесе фантастичний успіх.

КОХАННЯ

2018 рік стане велелюбним, в позитивному значенні цього слова. На перший план в життя людей вийдуть сімейні цінності. Безліч пар стануть батьками, ще більше укладуть шлюб. Розлучень буде менше, ніж в 2017 році.

На перший план вийдуть відносини з сім'єю. Спілкування з родичами буде теплим і комфортним.

Ті, хто узаконять свої стосунки у 2018 році, можуть розраховувати на міцний союз, який буде довгим, а може навіть і вічним.

Дітки, народжені в період правління Земляного Собаки, будуть відрізнятися міцним здоров'ям, веселою вдачею і високим інтелектом.

ПОДОРОЖІ

Собака обожнює подорожувати, адже саме в поїздках можна заводити нових друзів. Люди будуть частіше, ніж зазвичай, їздити за кордон, подорожувати. Також Собака буде добрим до тих, хто захоче змінити місце проживання і емігрувати.

ДРУЗІ

Собака не може жити без друга, тому багато хто саме в цьому році заведуть приємні знайомства, які переростуть в міцну дружбу.

Собака постарається зробити так, щоб у вашому житті залишилися лише щирі та добрі люди. а всі погані пішли з неї назавжди.

Собака не терпить зради, тому ті. хто зрадять, не зможуть мати другого шансу. Собака не прощає брехні і зради, мабуть, це варто пам'ятати протягом усього року.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА РІК СОБАКИ

- не обурюватися через дрібниці

- не кусатися

- вірити людям і не гарчати, а вирішувати питання дипломатично і терпляче

- бути чесним і відданим

- віддавати, жертвувати

- бути позитивним і радісним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#українці #Новийрік #свято
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...