• Головна
  • «Doнести» − мистецтво в русі на вулицях Луцька
10:19, 12 вересня 2012 р.

«Doнести» − мистецтво в русі на вулицях Луцька

Нас, людей мистецтва, насторожує сучасний апатично-байдужий стан суспільства, який дотичний до багатьох речей, у тому числі й образотворчості. Сьогодні більшість зрідка тільки чує про культурний розвиток, але регулярно і свідомо просиджує свої дні перед телеекраном з дешевими примітивними серіалами,  котрі соромно навіть  пов’язувати з кінематографом. Занепад інтересу до культури серед широких мас активізує зацікавлену та прогресивно налаштовану тісну команду арт-братів і сестер.

Ми переконані у абсолютному безсиллі та недієвості  традиційних методів презентації своєї творчості. Тому підемо іншим шляхом, котрий не терпить затхлої стагнації та регресивних задушливих узвичаєнь.  Тільки безперервний рух і вдосконалення.

Ми обрали форму своєрідного перформансу, як активу, альтернативу пасивній галерейній виставці. Представлені у ньому роботи художниці Небо Міріам.

Ми доторкнемось до авангарду ХХІ століття і покажемо, яким він може бути в умовах незалежної постсоціалістичної країни. Авангард втілений повністю у формі представлення і частково у методі відтворення на полотні. Назва «ДоНести» цілком проста і зрозуміла. Мета − «донести» своє мистецтво до глядача, у прямому і переносному сенсі цього слова, в чому Ви переконаєтесь уже після перегляду перфомансу.

Все, що належить побачити, відбуватиметься просто надворі,  це дає можливість залучити до дійства як випадкових перехожих, так і проінформовану цільову аудиторію. Тож, запрошуємо всіх особисто привітати мистецтво в русі.

Неділя, 16 вересня. На головних вулицях міста.

Проект Сергія Нескажу та Небо Міріам. За підтримки СГО "Молодіжна Платформа".

«Doнести» − мистецтво в русі на вулицях Луцька, фото-1

 

  Untitled-1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...