• Головна
  • Яка вартість оренди житла у Луцьку в грудні
16:36, 30 грудня 2017 р.

Яка вартість оренди житла у Луцьку в грудні

Агент з оренди нерухомості АН «Експерт» Вікторія Корецька повідомила, що  ціни на оренду квартир в Луцьку в грудні 2017 року, практично не змінилися, в порівнянні з попереднім місяцем.

Орендарі воліють знімати житло різних площ в новобудовах і багатоквартирних будинках старого житлового фонду,  - пише Domik.ua

«Квартиронаймачі цікавляться як одне, так дво- і трикімнатними житловими об'єктами. Затребуваними залишаються як нові, так і старі будинки», - поділилася думкою ріелтор.

За даними агентств нерухомості, орендарі вважають за краще знімати квартири в середньому ціновому діапазоні від 4000 до 7000 грн.

У Луцьку при виборі житла для оренди більшість квартиронаймачів розглядає виключно об'єкти, обставлені меблями і побутовою технікою. При цьому 10% орендарів цікавляться порожніми квартирами, щоб наповнювати їх побутовими та меблевими комплектами самостійно. Локація будинку також важлива. Клієнти обирають житлові об'єкти, розташовані поруч з транспортною розв'язкою і соціальною інфраструктурою.

Найбільш затребуваною для квартиронаймачів вважається центральна частина міста - 33-35-й квартали. На околиці орендарі не бажають винаймати квартири.

Яка вартість оренди житла у Луцьку в грудні, фото-1

Ціни на оренду квартир в будинках старого житлового фонду

На думку ріелторів Луцька, квартири в багатоквартирних будинках старого житлового фонду користуються попитом серед молодих і середнього віку орендарів.

Вікторія Корецька розповідає, що орендарський попит спрямований на житло, яке розташоване на середніх поверхах будинків. Найменша кількість заявок квартиронаймачів зафіксовано на квартири, розташовані на перших поверхах.

У 70% випадків квартиронаймачі орендують квартири в цегляних будинках. Панельними житловими об'єктами цікавляться всього 30% орендарів. «Більшість клієнтів обирає цегляні будинки. Через ненадійну звукоізоляцію, панельні об'єкти залишаються незатребуваними серед квартиронаймачів», - повідомила фахівець.

Близько 60% клієнтів орендують квартири без посередників. Ті, хто хочуть купити житло, уважно переглядають ціни на нерухомість.

Середні ціни пропозицій оренди квартир в будинках старого житлового фонду в Луцьку в грудні 2017 року:

Яка вартість оренди житла у Луцьку в грудні, фото-2

Ціни на оренду квартир в новобудовах

У грудні 2017 року орендарі вважають за краще знімати квартири в новобудовах Луцька.

Через високу вартість оренди таких об'єктів, квартиронаймачі все частіше стали цікавитися житлом з оформленою субсидією.

Агент з оренди нерухомості АН «Затишок» Анастасія Толмачова розповіла, що орендарі цікавляться квартирами в новобудовах через сучасні і комфортні умови проживання в них. На територіях нових житлових комплексів зазвичай розташовані об'єкти соціальної інфраструктури, що приваблює квартиронаймачів.

Середні ціни пропозицій оренди квартир в новобудовах Луцька в грудні 2017 року:

Яка вартість оренди житла у Луцьку в грудні, фото-3

Хто платить за комунальні послуги

На думку Анастасії Толмачової, в Луцьку в 90% випадків за житлово-комунальні послуги платить орендар. У 10% випадків, при наявності державної допомоги на житло, оплата за ЖКП здійснюється орендодавцем.

Який відсоток власників готовий реєструвати мешканців

У постанові Кабінету Міністрів України №207 сказано, що договір оренди вважається документом, що підтверджує право квартиронаймачів на проживання в орендованій квартирі.

Як з'ясував портал Domik.ua, в більшості випадків власники нерухомості відмовляються реєструвати орендарів. На думку Вікторії Корецької, в Луцьку близько 80% орендодавців не хочуть реєструвати квартиронаймачів. При цьому 10% власників погоджуються на реєстрацію.

Який відсоток орендодавців оформляє договір офіційно

За словами Анастасії Корецької, 90% орендодавців не оформляють договір на оренду офіційно. Всього 10% власників погоджуються на офіційне оформлення угоди.

Прогноз експертів Dоmik.ua

Вартість оренди квартир у Луцьку в короткостроковій перспективі не зміниться. На думку експертів, орендарський попит залишиться тим самим. Інтерес клієнтів буде орієнтований на житло, як в новобудовах, так і в багатоквартирних будинках старого будівництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Оренда #житло #новобудова #договір
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...