![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
13:29, 3 січня 2018 р.
Як в Україні ліквідовуватимуть "ялинкові цвинтарі"
![Як в Україні ліквідовуватимуть "ялинкові цвинтарі" Як в Україні ліквідовуватимуть "ялинкові цвинтарі"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нещодавні новорічні ярмарки вже перетворилися на ялинкові цвинтарі.
У столичній адміністрації кажуть, аби їх прибрати, знадобиться 3-4 дні, передає ТСН.
Спочатку розберуть залишки на офіційних майданчиках, бо за цю послугу підприємці, які отримували дозволи на торгівлю, уже сплатили - загалом понад триста тисяч гривень. І саме ці гроші витратять на ліквідацію наслідків стихійних ялинкових ринків, які виникли в останні дні минулого року.
Деякі продавці, які не змогли реалізувати дерева, прибирають за собою самі. Один зі шляхів - відвезти у зоопарк. Тамтешнім копитним тваринам їх додають до основного раціону.
Використані домашні ялинки можна буде утилізувати - згодом запрацюють безкоштовні спеціальні установки, які перемелять дерева у тирсу.
«Пункти будуть у кожному районі на базі управління зелених насаджень, можна привезти ялинку і утилізувати в тріску, а потім вона буде використана як матеріал вже в роботі зеленбуду», - розповідає перший заступник генерального директора київського об’єднання "Київзеленбуд" Дмитро Заруба.
За даними Волинського ОУЛМГ, у передсвятковий період державним лісогосподарським підприємствам області загалом вдалося реалізувати понад 80 тис. хвойних дерев при плані 70 тис.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...