• Головна
  • На Волині більше половини сімей отримують субсидії
10:45, 7 січня 2018 р.

На Волині більше половини сімей отримують субсидії

На Волині більше половини сімей отримують субсидії

Субсидії для відшкодування оплати житлово-комунальних послуг у листопаді отримали 193,5 тис. домогосподарств, або 57,5% їх загальної кількості. Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Волинській області.

У січні–листопаді субсидії призначено 249,6 тис. домогосподарств, з них у міських поселеннях – 149,5 тис., у сільській місцевості – 100,1 тис. домогосподарств.

Загальна сума призначених субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг становила 100,2 млн.грн. Середній розмір призначеної субсидії в розрахунку на одне домогосподарство становив 401,4 грн (у січні–листопаді 2016р.– 687,7 грн).

Крім того, у січні–листопаді 35,0 тис. домогосподарств було призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Середній розмір призначеної у листопаді субсидії цього виду на одне домогосподарство становив 2679,1 грн.

Загальна сума субсидій готівкою, отриманих домогосподарствами на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, у січні–листопаді становила 83,8 млн.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Субсидії #Волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...