• Головна
  • Рейтинг паспортів: на позицію України вплинув безвізовий режим
17:35, 9 січня 2018 р.

Рейтинг паспортів: на позицію України вплинув безвізовий режим

Рейтинг паспортів: на позицію України вплинув безвізовий режим

Україна посіла перше місце в рейтингу паспортів серед країн СНД і 44-те в світі.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на оприлюднений у вівторок, 9 січня, компанією Henley & Partners щорічний індекс паспортів.

Цей рейтинг ранжує країни за можливістю відвідувати різні держави світу без візи й протягом останніх п'яти років перше місце в ньому незмінно зберігається за паспортом Німеччини.

У 2018 році з німецьким паспортом можна подорожувати без візи до 177 країн світу, що на одну країну більше, ніж минулого року. Друге місце отримав Сінгапур (176 країн), третє розділили відразу вісім держав: Великобританія, Данія, Італія, Норвегія, Фінляндія, Франція, Швеція, Японія. Громадяни цих країн отримали можливість відвідувати без візи 175 країн світу. Більшість із них за рік поліпшили показники безвізового доступу до інших країн.

Росія посіла 48-ме місце в індексі, розділивши його з Республікою Молдова та Чорногорією. Росіяни можуть відвідувати без візи 110 країн світу. Практично всі країни Співдружності поліпшили показники минулого року за кількістю країн із безвізовим в'їздом.

Останнє місце в рейтингу дісталося Афганістану, громадянам якого відкритий безвізовий доступ до 24 країн світу.

Індекс паспортів Henley & Partners, раніше відомий як індекс візових обмежень (перейменований в 2018 році), видається з 2006 року в співпраці з Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA), яка підтримує найбільшу в світі базу туристичної інформації.

У 2018 році були проаналізовані 200 країн і територій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рейтинг #паспорт #безвіз
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...