![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
10:33, 12 січня 2018 р.
На Волині - спалах хвороби Боткіна
![На Волині - спалах хвороби Боткіна На Волині - спалах хвороби Боткіна](/dist-assets/images/cap.jpg)
У селі Пуща Шацького району, що на Волині, шестеро людей захворіли на гепатит А.
Про це повідомили у прес-службі Волинського обласного лабораторного центру.
Як зазначено у повідомленні, захворіло шестеро людей, з них двоє дітей шкільного віку (учні 3, 8 класів), яких госпіталізували 9 січня в інфекційне відділення Любомльського ТМО.
У зв'язку із загрозою поширення хвороби серед жителів села та у школі медики зазначають, що необхідно посилити контроль за станом здоров’я дітей, які відвідують заклад. Також наголошують про безпеку та якість питної води, харчування, дотримання особистої гігієни та дезінфекційного режиму.
Лікарі-епідеміологи та медичні працівники амбулаторії сімейної медицини села Піща проводять комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації спалаху.
Епідрозслідування триває.
Нагадуємо, що протягом 2017 року на гепатит А захворіло 23 волинянина.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...