• Головна
  • Як у Луцьку "відкрито" пропонують синтетичні наркотики
11:37, 13 січня 2018 р.

Як у Луцьку "відкрито" пропонують синтетичні наркотики

Як у Луцьку "відкрито" пропонують синтетичні наркотики

У Луцьку по місту розклеєні дивні оголошення про покупку рогів сайгака, бивнів моржа і мамонта, а також зубів кашалота.

Як повідомили в департаменті муніципальної варти ЛМР, такі оголошення невідомі розклеїли майже у всіх районах міста, - пише Волинь 24.

Муніципали спробували зв’язатися з “колекціонерами”, що полюють на такі дивні речі. Під час розмови з’ясувалося, що на афішах вказані закодовані терміни, розшифрувати які може обмежена кількість людей.

“В інтернеті ми знайшли цікаву інформацію, що таким чином приховують та поширюють різні види синтетичних наркотиків”, - йдеться в повідомленні муніципалів.

До речі, останні декілька років в Україні злочини у сфері незаконного обігу наркотиків впевнено займають друге місце за поширеністю після злочинів проти власності.

Щорічно більше 12 000 осіб визнаються винним у вчиненні злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. До таких злочинів належить не лише виробництво, виготовлення, перевезення, зберігання, а й придбання.

Якщо мали місце зберігання та інші дії без мети збуту щодо наркотиків чи психотропів у невеликому розмірі настає адміністративна відповідальність , яка передбачає накладення штрафу (20-25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), громадські роботи від 20 до 60 годин або адміністративний арешт на строк до 15 діб.  

У випадку ж притягнення до кримінальної відповідальності за такі дії може бути призначено покарання від штрафу (50-100  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) до позбавленням волі на 3 роки.

Нагадуємо, що у нас на сайті проводиться опитування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чи змінився Луцьк за 2017 рік?
проголосували 82 відвідувачів
Звичайно, змінився у кращу сторону
54,9%
Став гіршим
19,5%
Не змінився
4,9%
Важко сказати
20,7%
#оголошення #Луцьк #синтетичні #наркотики #реклама
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...