• Головна
  • Як відбілити свої заощадження, - поради експерта
12:29, 16 січня 2018 р.

Як відбілити свої заощадження, - поради експерта

Як відбілити свої заощадження, - поради експерта

Зараз всі фінансові заробітки не всередині України. Фінанси давно вже стали глобальними і залишатися замкнутим всередині державних кордонів – явна ознака відсталості, - пише Новое время.

"Минулого року НБУ дозволив інвестувати гроші за кордон. Однак українці не спішили вкладати гроші в акції... , тому кількість індивідуальних фінансових інвесторів, які скористалися вольницею, за півроку не перевищила декількох сотень. Погодьтеся, для України, яка приховує під матрацами до $100 мільярдів – це ніщо!" -  коментує викладачЕдинбурзькоїбізнес-школи Іван Компан.

Експерт визначив основні проблеми економічного розвитку країни та шляхи їх подолання:

Проблема 1. Е-ліцензію отримати дорого, складно і, як завжди, немає чіткого регламенту видачі. Кожен банк вирішує долю інвестора на свій смак, і на практиці дуже часто відмови або надмірні нереалістичні вимоги до потенційного інвестора просто служать маскуванням некомпетентності банку.

Рішення: Чому б не дозволити відправляти будь-які гроші, не вимагаючи декларацій? Якщо пересічний українець дістане з сейфа гроші, з яких, швидше за все, не були сплачені податки, інвестує їх у фінансові інструменти і щось запрацює – це буде краще, ніж, якщо гроші продовжать лежати без діла. Як мінімум, пізніше частина заробленого буде витрачена в Україні, що позитивно позначиться на економіці країни і принесе додатковий дохід в казну.

Проблема 2. Як завжди, розважливі українці бояться «засвітитися». Особливо в ситуації, коли оподаткування інвестиційних доходів за кордоном є сірою зоною.

Рішення: Частина грошей, інвестованих за кордон, обов'язково буде «повертатися» додому. Можна придумати просту систему, як з ФОПами, щоб люди не боялися показувати інвестиційний дохід, платити розумний податок і витрачати зароблені гроші всередині країни.

Проблема 3. Більшість не знає, що робити після того, як гроші опиняться за кордоном.

Рішення: Для цілей індивідуального інвестора інвестиційний світ не такий вже складний, як іноді це намагаються представити деякі фахівці, які бажають покерувати вашими грошима за невелику комісію. Головне – бажання і трохи часу, щоб розібратися!

Якщо ці проблеми вирішити в найближчий час, то економічна стабільність, а згодом і розквіт нам гарантовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заощадження #інвестиції #інвестори #Україна #інвестиційні #доходи #економічний #розвток #країни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...