• Головна
  • Контент, зручність та дизайн: в Україні оцінюватимуть сайти закладів освіти
13:22, 16 січня 2018 р.

Контент, зручність та дизайн: в Україні оцінюватимуть сайти закладів освіти

Контент, зручність та дизайн: в Україні оцінюватимуть сайти закладів освіти

В Україні відбудеться Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти. Інститут модернізації змісту освіти радить закладам освіти взяти участь і пройти реєстрацію.

Відповідний лист направлений на адреси обласних департаментів освіти і науки, а також закладів освіти, - інформує "Освіта.ua".

За інформацією інституту, конкурс проводиться з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпеченню прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створенню умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації.

Конкурс проводиться у п'яти номінаціях: веб-сайти сільських шкіл, веб-сайти міських шкіл, веб-сайти дитячих садків, веб-сайти закладів позашкільної освіти та веб-сайти закладів професійно-технічної освіти.

Передбачається, що кожний веб-сайт закладу освіти оцінюватиметься за показниками контенту, зручності, а також дизайну та технічних показників.

Розгляд заявок членами журі здійснюватиметься до 15 березня. Оголошення результатів конкурсу з визначенням переможців відбудеться у останній тиждень березня 2018 року.

Для участі у конкурсі закладу освіти необхідно до 9 лютого подати на електронну адресу оргкомітету [email protected] скан-копію заявки та заповнити анкету за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Веб-сайт #конкурс #заклади #освіти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...