![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:09, 18 січня 2018 р.
Комунальники чиститимуть сніг - не залишайте автомобілі на дорозі
![Комунальники чиститимуть сніг - не залишайте автомобілі на дорозі Комунальники чиститимуть сніг - не залишайте автомобілі на дорозі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Луцьких водіїв закликають не залишати автомобілі на проїжджій частині, адже у зв’язку зі складними погодніми умовами на вулицях працює снігоприбиральна техніка.
Про це інформує відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.
У ніч з 18 на 19 січня, за прогнозами синоптиків, знову очікуються сильні снігопади.
Для боротьби з негодою комунальні служби мають можливість залучити 15 одиниць техніки.
"Звертаємося до власників транспортних засобів з проханням - не залишати свої автомобілі на проїжджій частині вулиць міста, аби спецтехніка могла безперешкодно очищати дороги від снігу. Просимо поставитися з розумінням, адже від цього залежить, наскільки оперативно та якісно комунальні служби зможуть очистити дороги від заметів, зроблять комфортним і безпечним рух транспорту та пішоходів" - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...