• Головна
  • Волинь - одна з лідерів за якістю ЦНАПів
09:21, 20 січня 2018 р.

Волинь - одна з лідерів за якістю ЦНАПів

Волинь - одна з лідерів за якістю ЦНАПів

На теренах області упевнено розбудовують мережу ЦНАПів, а також активно модернізують ті установи, які вже працювали.

Про це повідомляєвідділ інформаційної політики Волинської ОДА.

Так, функціонує 16 ЦНАПів при райдержадміністраціях, 4 – у містах обласного значення. Окрім того, відповідні установи утворено в Зимнівській, Устилузькій, Голобській та Литовезькій ОТГ. У Любомлі ЦНАП має статус міськрайонного-ОТГ. Останній нині оснащують обладнанням, котре дозволятиме видавати на місці паспорти. Аналогічне обладнання встановлене в установах у Володимирі-Волинському, Старій Вижівці, Маневичах та, відповідно, Любомлі.

Варто нагадати, що на Волині у 2017 році активно працювали в рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу «ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади». Нині ж зосталися фактично останні штрихи.

"Зроблено багато. Особливо, якщо проаналізувати, у скількох ЦНАПах надаватимуть або ж уже надають послугу з видачі паспортів, себто там встановлено відповідне обладнання. Традиційно кожен з регіонів акцентує на власних здобутках, але саме Волинь виглядає дуже добре. За відсотком належно облаштованих ЦНАПів область упевнено посідає перші позиції в державі", - розповів координатор проекту Роман Матвійчук.

Разом із тим, із огляду на те, що дія проекту технічної допомоги Європейського Союзу «ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» добігає кінця, з ініціативи облдержадміністрації розпочато підготовку до участі в конкурсі «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування», що проводитиметься програмою «U-LEAD».

"Надання якісних адміністративних послуг – дуже важливе питання, тому налаштовані й уже робимо в цьому напрямку ряд кроків. 2 листопада 2017 року проведено семінар для представників райдержадміністрацій та ОТГ в Обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій з питань створення дієвих ЦНАП, застосування оптимальних моделей їх функціонування та залучення інвестиційних коштів", - підкреслив Юрій Кресак, начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦНАП #Волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...