• Головна
  • "Після кору в Україну прийде набагато важче захворювання", - попереджає відомий лікар
19:31, 21 січня 2018 р.

"Після кору в Україну прийде набагато важче захворювання", - попереджає відомий лікар

"Після кору в Україну прийде набагато важче захворювання", - попереджає відомий лікар

Відомий лікар-педіатр Євген Комаровський попередив населення України, що після спалаху кору прийде ще одна дуже серйозна інфекція, - про це повідомляє «Слово і Діло».

«Ярік тому все суспільство попереджав щодо кору. Суспільство вимагає трупів, без трупів ви не готові вірити ... Зараз я вас хочу ще раз попередити: кір – це розминка, й буде гірше. Тоді кір здасться вам солодкою ягідкою на торті, а ось «тортик» – це дифтерія, а з нею все не так просто. Кір – ви одноразово зробили щеплення, й у вас на 80-85% уже є захисні антитіла. Від дифтерії потрібно зробити щеплення тричі поспіль, потім ще раз через рік, і потім кожні десять років вакцинуватися. Тому з дифтерією так швидко створити у всіх імунітет не вийде», – сказав педіатр.

Лікар наголошує на особливій небезпеці цього захворювання, складності його лікування та протікання, великій чисельності летальних випадків.

«З дифтерією ситуація наступна – ви можете бути прекрасно щеплені, але дорослі, яких в минулий спалах дифтерії померло вдвічі більше, ніж дітей, скажіть, коли ви за останні 10 років від дифтерії прищеплювалися? Зробіть щеплення, будь ласка. Ви маєте знати, що від кору помирає один на тисячу, а від дифтерії без сироватки вмирають 50%, а з сироваткою в найкращих клініках світу все одно смертність 10-15%, тобто вмирає кожен десятий. А у нас у країні з сироваткою, м'яко кажучи, важко», – попередив доктор.

Підбиваючи підсумки сказаного, Комаровський повідомив, що дифтерія прийде обов'язково, «вона не може не прийти, є біологічні закони. Помре багато людей, це не кір, це набагато гірше, набагато небезпечніше. У дорослих набагато більше шансів померти від дифтерії, ніж у дітей. Тому, дорослі, будь ласка, зробіть щеплення від дифтерії», – резюмував педіатр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кір #дифтерія #смертність #щеплення #прививка #сироватка #вакцинація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...