• Головна
  • Комісія облради проведе службове розслідування щодо Ігоря Палиці
15:16, 22 січня 2018 р.

Комісія облради проведе службове розслідування щодо Ігоря Палиці

Комісія облради проведе службове розслідування щодо Ігоря Палиці

Волинська обласна рада створила комісію з метою перевірки відомостей табелів робочого часу голови Волиньради Ігоря Палиці.

Про це повідомляється на сайті облради.

Нагадаємо, голова Волиньради сам визнав, що робочий час проводить в Швейцарії. Мовляв, працює над тим, аби в область прийшли інвестиції. У вересні стало відомо, що тільки у 2017 році він провів за кордоном 185 днів. Приїжджав в Україну Ігор Палиця тільки тоді, коли потрібно провести сесію Волинської обласної ради.

Скорочений варіант розпорядження, підписаний першим заступником голови ради Олександром Пирожиком:

"Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 року № 950. у зв’язку з виявленою невідповідністю відомостей табелів робочого часу в частині врахування часу перебування у відрядженнях фактичним обставинам здійснення трудової діяльності голови обласної ради Палиці І. П. протягом 2016-2017 років:

1. Утворити комісію з питань проведення службового розслідування (далі – Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії забезпечити повне, всебічне та об’єктивне проведення службового розслідування, встановити причини та умови, які призвели до невідповідності відомостей табелів робочого часу голови обласної ради Палиці І. П. фактичним обставинам.

Строк виконання до 18 січня 2018 року.

3. Голові комісії за результатами службового розслідування забезпечити приведення до вимог законодавства обліку робочого часу голови обласної ради Палиці І. П. та надати пропозиції щодо притягнення до відповідальності осіб, відповідальних за допущене порушення."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#службове #розслідування #табель #робочого #часу #Ігор #Палиця #комісія #Луцьк #Волиньрада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...