![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
12:27, 25 січня 2018 р.
Коли Луцьк стане "безпечним містом"
![Коли Луцьк стане "безпечним містом" Коли Луцьк стане "безпечним містом"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Попри реалізацію початкових етапів програми «Безпечне місто» та виділення на неї понад 4 мільйонів гривень, чинна влада вперто не продовжує реалізацію програми.
Про це йшлося 25 січня під час круглого столу з обговорення проекту «Безпечне місто» за участі силовиків та представників громадських організацій, - пише ВолиньPost.
Експерт «Волинського центру розвитку урядування» Юрій Моклиця зауважив, що мета нинішньої зустрічі - актуалізувати втілення проекту «Безпечне місто», роботи з якого тривали у 2016 році - тоді передбачили закупити оптоволокно, встановити камери для допомоги структурам, які займаються правоохоронною діяльністю.
Однак протягом 2017 року жодних дій у напрямку реалізації проекту міська влада не здійснила, хоч питання безпеки - одна з базових умов комфортного проживання людей.
«Від лучан доходить фідбек, що інколи страшно пройтися вулицями міста… Люди бояться - про це треба говорити і робити речі, які б усували ці причини», - зауважив Моклиця.
Він нагадав, що на кінець 2017 року десятки мільйонів гривень були неосвоєні. Тому нереалізація «Безпечного міста» виглядає ще більш незрозумілою.
Моклиця додав, що у лютому під час сесії буде розподіл вільних залишків і важливо виділити кошти на програму. Тоді її втілити в життя можна за лічені місяці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...