• Головна
  • Волинь - у десятці лідерів за сплатою податків
10:29, 26 січня 2018 р.

Волинь - у десятці лідерів за сплатою податків

Волинь - у десятці лідерів за сплатою податків

За підсумками 2017 року динаміка сплати податків на Волині до державного бюджету на 6,2 відсотка перевищує загальнодержавні тенденції, а до зведеного бюджету – майже на 5 відсотків.

Відтак, у рейтингу регіонів Волинь перебуває в лідерах, займаючи позицію у першій десятці за показниками процентного росту податкових надходжень, - інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, аналітика свідчить: якщо загалом в Україні до Зведеного бюджету в 2017 році зібрано на 21,1 відсотка більше податкових платежів як у 2016 році, то в області цей показник склав 25,8 відсотка. Тим часом, до держбюджету торік волинські суб’єкти господарювання спрямували на 24,4 відсотка більше податків проти попереднього фінансового року в той час, коли на загальнодержавному рівні ріст сплати податків зафіксовано на рівні 18,5 відсотка.

«Звичайно, що про жоден тиск на бізнес чи переплати податкових платежів не йдеться. Позитив у сплаті податків досягнуто, насамперед, завдяки високій податковій культурі наших представників підприємництва, системному діалогу представників виконавчої влади з бізнесом та комплексу скоординованих заходів у напрямку детінізації економіки. Отож, є підстави вважати, що в регіоні докладається максимум зусиль для створення рівних конкурентних умов для діяльності соціально відповідального бізнесу», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас, як запевнила керівник волинських фіскалів, завдяки посиленню аналітичної складової в роботі органів ДФС та запровадження сучасних інформаційних технологій, на Волині у 2017 році зібрано на 44,1 відсотка більше проти 2016 року бюджетоутворюючого ПДВ з врахуванням сум відшкодованого волинському бізнесу податку на додану вартість.

«Показово, що динаміка сплати податку на додану вартість в області теж демонструє вищий результат, аніж показники в середньому по країні. Тобто, це логічний результат, що є адекватним темпам соціального - економічного розвитку регіону», - підсумувала Світлана Савчук.

Нагадаємо, що за підсумками 2017 року на Волині до бюджетів всіх рівнів сплачено 5,2 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Податки #лідер #Волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...