• Головна
  • На Волині підрахували кількість м'ясної худоби
13:10, 19 вересня 2012 р.

На Волині підрахували кількість м'ясної худоби

На сьогодні в області нараховується 17,0 тис.голів м’ясного стада, в тому числі 7,4 тис. корів. Про це повідомили у Головному управлінні АПР Волинської ОДА.

Більше половини цього поголів’я утримується в Ковельському районі, де кожна друга корова м’ясного напрямку продуктивності, а племзавод «Зоря» є провідним базовим господарством з розведення м’ясної породи і утримує більше 1тис. корів. Саме тут продовжується робота по вдосконаленню племінних та продуктивних якостей волинської м’ясної породи.

Питома вага м’ясного поголів’я області в Україні становить великої рогатої худоби 17,5 відсотків, корів 20 відсотків від наявного поголів’я.

Турбує владу позиція керівників сільськогосподарських підприємств, які скорочують м’ясне поголів’я, а це в Іваничівському та Луцькому районах. Область шукає можливості залучити кошти державного, обласного бюджету для розвитку м’ясного скотарства на забруднених територіях.

Одним з найважливіших показників розвитку тваринництва є селекційно-племінна робота по відтворенню поголів’я. Зважаючи на скорочення поголів’я корів в попередні місяці, загальна чисельність приплоду телят зменшилась за 8 місяців порівняно з минулим роком на 1,5 тис. гол.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...