• Головна
  • Україна за 6 років опустилася у рейтингу свободи людини на 58 сходинок
19:31, 26 січня 2018 р.

Україна за 6 років опустилася у рейтингу свободи людини на 58 сходинок

Україна за 6 років опустилася у рейтингу свободи людини на 58 сходинок

Згідно з рейтингом Індексу свободи людини (The Human Freedom Index (HFI), котрий наразі є найдосконалішим механізмом для виявлення стану свободи в різних країнах, Україна розташувалася на 132 місці із 159 країн, в котрих проводиться дослідження.

Про це йдеться в інформації, котру щорічно спільно представляють американський Інститут Катона, канадський Інститут Фрезера та Фонд свободи імені Фрідріха Науманна з Німеччини, - повідомляє "NewWest Media".

Для аналізу та встановлення об'єктивної реальності науковці використовують 79 показників, що стосуються особистої та суспільної свободи в сферах верховенства права, безпеки, свободи віросповідання, можливості розвитку, свободи слова, розвитку громадянського суспільства, правової системи та права власності, доступу до грошей, можливості вільної торгівлі з іншими державами тощо.

Згідно з оприлюдненим рейтингом, Україна опинилася на 132 місці, що є найнижчим показником серед європейських країн. Наша держава — між Східним Тимором (131) та Бангладешем (133). Порівняно з минулим рейтингом, Україна опустилася на 17 позицій. Наші сусіди у списку: Росія —129, Молдова — 83, Румунія — 28, Угорщина — 44, Словаччина — 33, Польща — 32. Найкращу позицію за рейтингом Індексу свободи людини Україна посідала у 2012 році — 74 місце.

Першу десятку найбільш вільних країн сформували Швейцарія, Гонконг, Нова Зеландія, Ірландія, Австралія, Фінляндія, Норвегія, Данія, Нідерланди та Велика Британія.

Найгірші показники отримали Єгипет, Ємен, Лівія, Венесуела та Сирія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Свобода #рейтинг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...