• Головна
  • Луцький замок – небезпечний для туристів?
14:37, 19 вересня 2012 р.

Луцький замок – небезпечний для туристів?

Архітектурним пам’яткам «Старого Луцьк» необхідна передокументація, а східці Луцького замку знаходяться в аварійному стані. Про це розповів директор історико-культурного заповідника «Старий Луцьк» Павло Рудецький під час засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури та мови, - інформує інтернет-видання «Під прицілом».

На сьогоднішній день відсутня нова документація по архітектурних пам’ятках, які знаходяться в «Старому місті». За словами Павла Рудецького, без нової паспортизації пам’ятків старовини, не  може буди проведена їх реставрація.

Окрім того начальник «Старого Луцька» розповів і про аварійну ситуацію в Луцькому замку. В цій «візитній картці Луцька» необхідно замінити дерев’яні сходинки, які знаходяться в аварійному стані. У Павла Руденка вже готовий кошторис на проведення ремонтних робіт. Таким чином, на укладення східців потрібно витратити 3,5 мільйона гривень.

«Ми вже кожен рік піднімаємо це питання», - нарікає Павло Рудецький.

Окрім того, значні кошти потрібні для того, аби привести до ладу підземний перехід біля Луцького замку.

«Кожен, хто входить в Луцький замок хоче бачити підземний перехід. Ми туди зараз нікого не пускаємо, через що просто втрачаємо туристів», - скаржиться директор історико-культурного заповідника «Старий Луцьк».

Члени постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури та мови доповідь директора «Старого міста» заслухали та взяли до відома. Тож питання з подальшим фінансуванням історичної частини Луцька буде вирішуватись вже на черговій сесії міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...