• Головна
  • Центр обслуговування клієнтів "Волиньобленерго" переїхав на вулицю Лесі Українки
16:54, 31 січня 2018 р.

Центр обслуговування клієнтів "Волиньобленерго" переїхав на вулицю Лесі Українки

Центр обслуговування клієнтів "Волиньобленерго" переїхав на вулицю Лесі Українки, фото-1

З 1 лютого 2018 року щодо питань, які пов’язані з електропостачанням, лучани мають звертатися у Центр обслуговування клієнтів, що на вулиці Лесі Українки, 16-А.

Про це повідомив прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго».

Луцька міська філія, яка обслуговувала абонентів за адресою вул. Залізнична, 1, не проводитиме прийом громадян.

Новий підрозділ ПрАТ «Волиньобленерго» запрацював торік у грудні. Центр обслуговування клієнтів розташований у спеціально пристосованому просторому приміщенні, до того ж у центральній частині міста зі зручним транспортним сполученням.

Обслуговують споживачів тут 12 спеціалістів, працює електронна черга.

Центр обслуговування клієнтів "Волиньобленерго" переїхав на вулицю Лесі Українки, фото-2

Центр працює за принципом «єдиного вікна». Споживачі можуть укладати та розривати договори про користування електричною енергією та про постачання електричної енергії, вносити показники лічильника, звіряти розрахунки, реструктуризувати борг за електричну енергію.

Також у Центрі надають послуги з технічної перевірки та експертизи засобів обліку, їх заміни, встановлення багатотарифних лічильників. Нові підключення споживачів, видача технічних умов на приєднання до електричних мереж, погодження проектно-кошторисної документації і виконання будівельно-монтажних робіт теж у компетенції цього підрозділу.

З 12 лютого Центр обслуговуватиме і юридичних споживачів Луцька щодо формування і виписки рахунків за активну електричну енергію, послуги з перетікання реактивної енергії та пені.

Центр обслуговування клієнтів, що на вулиці Лесі Українки, 16-А, перший поверх, працюватиме з понеділка до п'ятниці з 8.00 до 17.00 без перерви на обід.

Телефон Центру обслуговування клієнтів: 0 332-78-05-05 (багатоканальний). Електронна адреса : csc @ energy . volyn . ua .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Волиньобленерго" #центр #обслуговування #клієнтів #режим #роботи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...