• Головна
  • У Луцьку оздоровити дітей більше, ніж минулоріч, не вдалося
16:46, 20 вересня 2012 р.

У Луцьку оздоровити дітей більше, ніж минулоріч, не вдалося

У Луцьку закінчився оздоровчий сезон для школярів. Про це 20 вересня під час виконавчого комітету доповів начальник відділу у справах сім’ї та молоді Леонід Лаба

Леонід Лаба повідомив, що в місті проживає 19835 дітей шкільного віку. Станом на 15 вересня 2012 року відпочинком та оздоровленням було охоплено 8359 дітей пільгових категорій. «Для охоплення організованими формами відпочинку та оздоровлення якомога більшої кількості дітей застосовувалися різноманітні форми і види цієї роботи, зокрема такі, як виїзні табори, які розташовані в екологічно чистих регіонах України, пришкільні табори, профільні табори для творчо обдарованих дітей та юних спортсменів», - зауважив він.

За словами першого заступника Луцького міського голови Святослава Кравчука, цього року почали більше уваги звертати на обдарованих дітей, які мають здобутки у навчанні, спорті та творчості. Літній відпочинок мав стимулювати їх до ще кращих результатів та перемог.

Луцький міський голова Микола Романюк зауважив, що, на жаль, через брак коштів цього року оздоровити дітей більше, ніж минулого, не вдалось. Проте він висловив сподівання на те, що на майбутнє літо ситуація зміниться, та подякував усім, хто долучився до цього процесу.

Леонід Лаба зауважив, що разом  із тим, при підготовці до проведення оздоровчої кампанії у місті виникають і нагальні проблеми, які потрібно вирішувати. Наприклад, позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ровесник» вимагає не тільки поточного ремонту, а й капітального, а саме: встановлення пожежної сигналізації, огорожі по периметру табору, проведення ремонту даху котельні, у будиночках потрібно оновити меблі. Наразі існує проблема і з придбанням каркасу басейну та проведенням будівельних робіт із його встановлення. На це все потрібно кошти. Цей табір функціонує не на повну потужність, а саме проводиться лише дві зміни по двісті дітей кожна,  при спроможності приймати  три зміни по 200 дітей кожна.

Кравчук зауважив, що, на жаль, бажаючих взяти «Ровесник» в оренду немає, а тому все лягає на плечі влади та освітян, які приводять його до ладу після зими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...