• Головна
  • Наталія Королевська довела лучанам, що зарплата 1000 євро - це реальність!(Фото)
13:40, 20 вересня 2012 р.

Наталія Королевська довела лучанам, що зарплата 1000 євро - це реальність!(Фото)

Вчора,  19 вересня 2012р.,  Луцьк відвідали з робочим візитом голова партії «Україна – Вперед!» Наталія Королевська, та її колеги - Андрій Шевченко та Євген Суслов .

Першим місцем зустрічі політиків з луцькою громадськістю, стало одне з найуспішніших підприємств на Волині «Модерн-Експо». На сьогоднішній день на ньому працюють понад півтори тисячі працівників. Для того, щоб зрозуміти на якого рівня підприємство завітали гості, було відразу запропоновано оглянути його потужності.  Після проведення інструктажу по заходах безпеки на виробництві, керівництво демонструвало готове обладнання, а згодом і виробничі лінії.

“На жаль сьогодні це швидше виключення, ніж традиція в нашій країні. Адже це підприємство, всі зароблені кошти проінвестувало в Україні. Було створено робочі місця та досягнуто рівня заробітної плати, майже, 500 євро на сьогоднішній день.” – повідомила Королевська.

Оглянувши всі виробничі потужності, вже існуючі та ті які ще планують створити, члени партії «Україна-Вперед!» відправились на зустріч з колективом.

”Маючи великий досвід життя в Європі, зараз мені дуже приємно знаходитись у вас на підприємстві, адже тут я бачу, що в Україні можна зробити Європу. Наша країна дуже добре підготувалась та провела чемпіонат з футболу, усі вболівальники залишились задоволені. Та чому після закінчення починається зовсім інше життя? Наші політики не хочуть, щоб тут люди жили, як в Європі.” – каже Андрій Шевченко.

Після представлення свого бачення подальшого розвитку економіки та країни вцілому, між  гостями та колективом підприємства відбувся жвавий та цікавий діалог. Атмосфера для цього була досить сприятлива.

“Наша мета, всі гроші, всі капітали зароблені в Україні залишити в нашій державі, а не виводити через офшори закордон! Коли гроші залишаються в країні, ми бачимо нову економіку.  На прикладі цього підприємства, ми бачимо реальну можливість нашої країни жити по європейських соціальних стандартах, де буде 1000 євро зарплата і 500 євро пенсія. Цього можна досягнути вже за 3-5 років, а при сприянні держави, цей термін ще скоротиться.” – Наталія Королевська.

Наталія Королевська довела лучанам, що зарплата 1000 євро  - це реальність!(Фото), фото-1

 IMG_1909

 _MG_8101

 _MG_8156

 _MG_8182

 _MG_8246

 _MG_8311

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...