• Головна
  • У Луцьку Шевченко читав напам’ять вірші свого не менш знаменитого однофамільця (Фото)
16:14, 20 вересня 2012 р.

У Луцьку Шевченко читав напам’ять вірші свого не менш знаменитого однофамільця (Фото)

Учора у Луцьку з робочим візитом перебували  лідер партії «Україна-Вперед!»  Наталія Королевська, та її колеги - Андрій Шевченко та Євген Суслов

Після відвідання підприємства «Модерн-Експо» , відбулась  зустріч зі студентами Східноєвропейського університету. Там студенти мали можливість поспілкуватись з членами партії, а багато хто і побачити свого кумира. Заодно переконались, що мову українську вони знають, а Андрій Шевченко читав напам’ять вірші свого знаменитого однофамільця.

По завершенні, відбулась прес – конференція у готелі «Україна».

Усі члени партії поділились враженнями від побаченого та від спілкування з громадою Луцька.  Представляли власне бачення розвитку різних напрямків життя та вирішення тих проблем, які турбують населення.

“Україні потрібна політична альтернатива, ми хочемо таку альтернативу надати. Нами підібрано команду фахівців, яка чітко розуміє, що потрібно зробити в кожному напрямку. І ми переконані в тому, що наша програма новової економічної політики, швидкими темпами втілюватиметься в життя.” – заявив Євген Суслов.

Було висвітлено чимало питань, які хвилюють журналістів та громадськість. Зокрема була дана однозначна відповідь щодо об’єднання з ПР.

“Наша політична сила за ідею, щодо імпічменту і ми готові підтримати цей законопроект.  Хочу вас запевнити, що ні за яких умов чи обставин, ми не будемо співпрацювати чи об’єднуватись в майбутньому парламенті з Партією Регіонів.” - Наталія  Королевська.

А ще одне з хвилюючих запитань журналістів, Андрій Шевченко  прокоментував  так: “Нашу передвиборчу кампанію фінансую я, Наталія, Євген Суслов та ті люди, які нас підтримують, члени нашої партії. Це повністю відкрита інформація.”  

Найбільше ж цікавило присутніх питання розвитку економіки та виконнання плану європейських соціальних стандартів, про які так часто згадує лідер партії. А саме 1000 євро заробітна плата і 500 євро пенсія.

“Ми за те, щоб створити усі умови: підтримка національного виробника, підтримка малого і середнього бізнесу та легалізація економіки. План легалізації економіки ми вже подали в парламент… Ми сьогодні переконались на прикладі «Модерн-Експо», що там вже сьогодні 500 євро середня заробітна плата. І якщо не втручатись у їх роботу там через 5 років досягнуть рівня 1000 євро, а за умови сприяння держави, цього рівня можна досягнути значно швидше. Тому це не популістичні заяви, а цілком реальні для виконання! ” - такою була відповідь Наталії Королевської.

У Луцьку Шевченко читав напам’ять вірші свого не менш знаменитого однофамільця (Фото), фото-1

 _MG_8428

У Луцьку Шевченко читав напам’ять вірші свого не менш знаменитого однофамільця (Фото), фото-2

 

 _MG_8463

 IMG_1986

У Луцьку Шевченко читав напам’ять вірші свого не менш знаменитого однофамільця (Фото), фото-3

 

 IMG_1996

 IMG_1997

 IMG_2004

 IMG_2008

 IMG_2014

 _MG_8818

 _MG_8794

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...