• Головна
  • Мови онлайн: ресурси для вивчення екзотичних мов за комп'ютером
20:00, 11 лютого 2018 р.

Мови онлайн: ресурси для вивчення екзотичних мов за комп'ютером

Мови онлайн: ресурси для вивчення екзотичних мов за комп'ютером

Збираєтеся поїхати до Швеції та хочете трішки підучити мову? Або збираєтеся влаштуватися на роботу в китайську фірму чи вирішили зрозуміти, про що говорять офіціанти в турецькому ресторані? Ми знайшли для вас корисні ресурси для вивчення екзотичних іноземних мов.

Турецька мова

Merhabaturkish – англомовний ресурс , де ви знайдете пояснення щодо лексики та граматики. Є розділи: «базова турецька», «вчити турецьку самостійно», «говорити турецькою» та інші.

DuoLingo – англомовний додаток, який можна завантажити на телефон або планшет. Граючи, можна ознайомитися з граматикою та структурою турецької мови, вивчити базову лексику.

TurkishClass 101 – подкаст з туркомовними записами на різні теми. Обирайте будь-яку та вивчайте мову на слух.

TRT – на порталі станції можна послухати турецьке радіо та подкасти. Будьте в курсі новин Туреччини і не тільки!

Японська мова

Офіційний сайт Ніхонго Нореку Сікен – тест на знання японської для іноземців. Тут можна знайти інформацію про тест, матеріали та поради для підготовки. Лайфхак для тих, хто зайшов на сайт, і не зрозумів жодного ієрогліфа: мову можна змінити на англійську.

Learn Japanese – англомовний портал, де розміщені покрокові уроки японської. Є корисні відео та тексти.

JapanesePod101 – ютуб-канал, де ви знайдете відео про японську граматику, лексику, навчитеся читати та писати ці складні знаки.

Китайська мова

eСhineseLearning – інтерактивний англомовний сайт, де є розділи як для дітей та підлітків, так і для дорослих. Можна не лише вивчати мову, але й знайомитися з китайською культурою.

Word Dictionary – англомовний словник, де можна вивчити, як покроково кресляться китайські ієрогліфи. Виявляється, вивчити їх не так вже й неможливо.

Learn Chinese with Litao – корисний ютуб-канал, де носій китайської пояснює граматику та лексику англійською. Є уроки різних рівнів.

Арабська мова

Introduction to Arabic – базова арабська для початківців. Можна вивчити алфавіт, навчитися читати, оволодіти головними фразами.

Learn Arabic for free – ютуб-канал, де ви знайдете корисні уроки з орфоепії та граматики арабської, а також прослухаєте добірку інтерв’ю з арабськими субтитрами.

Arabic Podcast BBC– тут ви не знайдете спеціалізованих уроків арабської, проте ресурс підійде для вивчення мови на слух. Є багато аудіозаписів, які постійно оновлюються.

Learn Arabic using English – англомовний курс розмовної арабської, який допоможе вам спілкуватися цією мовою на дуже базовому рівні.

Шведська мова

Introduction to Swedish – англомовний курс шведської, який підійде початківцям. Тут знайдете уроки з граматики, фонетики, лексики.

SwedishPod101– на цьому сайті знайдете кілька сотень аудіоуроків та записів на різні теми. Є форум, де прослухане можна обговорювати з іншими поціновувачами шведської.

SverigeRadio – сайт шведської радіокомпанії. Можна обирати ті програми, які вас цікавлять, та слухати у вільний час.

English-Swedish Vocabulary Quizzes–ресурс, де є багато англо-шведських тестів з лексики. У такій формі вчити лексику – зручно та ефективно.

Learning Swedish– безкоштовний курс шведської для початківців. Дає базові письмові та мовленнєві навички.

Португальська мова

Ielanguages – базовий курс португальської лексики. Тут знайдете основні фрази та вирази, а також лексику, необхідну для спілкування на базовому рівні.

Língua Portuguesa – дистанційний курс португальської від університету Анембі Морумбі. Тут знайдете головну лексику та граматику португальської. Easy Portuguese – англомовний сайт для вивчення португальської з аудіоуроками.

Rafa – тут ви знайдете 300 португальських слів, необхідних для повсякденного спілкування. Слова поділені за частинами мови.

Деякі корисні ресурси, які допоможуть, яку б мову ви не вчили

LanguageTool – ресурс, який допоможе вдосконалити письмові навички. Потрібно лише обрати мову, завантажити текст та перевірити помилки.

GINGER – програма подібна до попередньої, але тут ви отримаєте ще й детальне пояснення ваших помилок. До того ж, її можна завантажити на мобільний пристрій.

italki.com – зможете спілкуватися з носіями, виконувати та перевіряти завдання. Можете відчути себе викладачем та проводити лекції зі своєї мови.

LANG-8 – ви пишете текст мовою, яку вивчаєте, а носій мови перевіряє та, за бажанням, пояснює помилки. Ви можете віддячити таким самим чином.

Якщо ж ви бажаєте вчити мову не в онлайні - скористайтеся мовними курсами у Луцьку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чи святкуєте День Св. Валентина?
проголосувало 69 відвідувачів
Так. Це найромантичніший день у році
20,3%
Ні, не святкую
60,9%
Ще не знаю
18,8%
#мови #ресурси #лінки #для #вивчення #мов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...