На Волині правоохоронець викрав дитину для батька-іноземця

Слідчий відділ прокуратури Волинської області розслідує викрадення правоохоронцем малолітньої дитини. Сталося це у Володимирі-Волинському, - повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Слідчі зібрали достатньо доказів вини інспектора взводу охорони фізичних осіб Управління поліції охорони.

Правоохоронець, як виявилось, побив до втрати свідомості бабусю дитини. Викравши хлопчика, передав його невстановленим особам. Ті ж представилась родичами та знайомими батька-іноземця.

Слідчі, за словами прес-служби прокуратури, з'ясували, що правоохоронець за викрадення отримав гроші від батька дитини. Йому повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 125, ч. 2 ст. 146 КК України.

На даний час, вирішується питання про застосування запобіжного заходу та відсторонення підозрюваного від посади.

До речі, як раніше "Волинські Новини" повідомляли, що у замовленні цього викрадення підозрюють батька дитини – громадянина Тунісу, який мешкає у Королівстві Люксембург. Матір викраденого хлопчика - мешканка Володимира-Волинського, яка навчалася в Києві. Під час навчання познайомилася з громадянином Тунісу, куди потім пара переїхала на постійне місце проживання. Офіційно ці стосунки не були оформлені, але від цього цивільного шлюбу в січні 2014 року народилася дитина. У правоохорнців виникла підозри, що матір незаконно перевезла її в Україну. А батько вирішив таким же чином сина повернути.

У безпосередньому викраденні підозрюються двоє невстановлених осіб, які перебували на місці злочину. Невідомі напали на бабусю, яка поверталася з онуком з прогулянки, в під’їзді її будинку. Чоловіки застосували до бабусі насильство і сльозогінний газ. На місці правоохоронці вилучили балончик.

37-річного жителя Києва, колишнього правоохоронця, якого поліція підозрює у викраденні дитини в травні 2015 року у Володимирі-Волинському, у червні 2017 року екстрадували з Таїланду в Україну. Зловмисника тоді доставили до Луцького відділу поліції та помістили в ізолятор тимчасового тримання.

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)